ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, new 10 corona positive case in odisha

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ।
ନୂଆ ୧୦ ଆକ୍ରନ୍ତ ମଧ୍ୟ୍ୟରୁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୬ ଜଣ ଓ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।
ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଆକ୍ରନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫୯ ଓ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୧ ରେ ପହଁଚିଲା ।

ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୬୨ କୁ ପହଁଚିଲା ।

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଆକ୍ରନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫୯ ରେ ପହଁଚି ଥିବାବେଳେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୧ ରେ ପହଁଲାଣି ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ।
ନୂଆ ୧୦ କୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୬୨ କୁ ପହଁଚିଲା । ରାଜ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସର୍ବାଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ରାଜ୍ୟ ରେ ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ । ଆଜି ୬୮ ଜଣ ହୋଇସାରିଲେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ।

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, new 10 corona positive case in odisha
ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

ଆଜି ସକାଳେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୯, ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧୩ଜଣ, ବାଲେଶ୍ୱର ୧୫ ଜଣ ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ଅନୁଗୁଳୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଜି ଛୁଇଁଲା କରୋନା । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୦ ଟପିଲା । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଆକ୍ରନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧୮ କୁ ପହଁଚିଛି ।

 

ଆଗରୁ ନିଜାମୁଦିନ ତା’ପରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏବେ ସୁରତ ଫେରନ୍ତା ରାଜ୍ୟ କୁ ଚିନ୍ତା ରେ ପକାଇଛି । ଏବେ ପୁଣି ନୂଆ ୩ ଟି ଟ୍ରେନ୍ ସୁରତରୁ ଓଡିଶା ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଆଗକୁ କଣ ହେବ କହିବା ମୁସ୍କିଲ । ଆହୁରି ବହୁତ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ଆସିବା ପାଇଁ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରସନ କରିଛନ୍ତି ।

ସୁରତ ଫେରନ୍ତା ଲୋକେ ମାନୁ ନାଁହାନ୍ତି କୌଣସି ନିୟମକୁ, ଘରଲୋକ ଆସି ଭେଟୁଛନ୍ତି ଆଉ ଦେଉଛନ୍ତି ପାନ, ଗୁଟୁକା ଓ ଖାଇବା ଏଣିକି ଦେଉଛନ୍ତି । ବାହାରୁ ଯିଏ ଆସି ଏମାନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଯଦି କିଏ ସଂକ୍ରମ ଥିବା ତାହାଲେ ବାହାର ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମ ହେବ । ଏକଥା ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବା ଦରକାର । ଯଦି କିଏ ପୁଣି ବାହାର ଲୋକକୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଯାଏ ତାହାଲେ ବହୁତ ଭୟଙ୍କର ହୋଇପାରେ ।

ଓଡିଶାର କରୋନା ଖବର:

ରାଜ୍ୟରେ  ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୬୨  ରେ ପହଁଚିଛି । ୨୯୧  ଜଣ ଚିକିତ୍ସାଧୀନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୬୮ ଜଣ ଭଲ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *