୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ଯୁବକ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଚତୁର୍ଥ ଥର ବିବାହ, ତିନୋଟି ଯାକ ସ୍ତ୍ରୀ ମିଶିକାରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ପତ୍ନୀ ।

22-year old boy adnan want to do 4th marriage 3 wive searching girl for husbands marriage

ପାକିସ୍ତାନରେ ରହୁଥିବା ୨୨ ବର୍ଷର ଏକ ଯୁବକ ନିଜ ପାଇଁ ପତ୍ନୀ ଖୋଜୁଅଛି। ପତ୍ନୀକୁ ଖୋଜିବାରେ ଏହି ଯୁବକକୁ ତାର ତିନିଜଣ ପତ୍ନୀ ସାହାଯ୍ୟ ବି କରୁଛନ୍ତି। ହଁ ଆଜ୍ଞା, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହିତା ଅଟେ ଏବଂ ତାର ପତ୍ନୀ ଅଛି ଏବଂ ୟେ ଚତୁର୍ଥ ଥର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ପାକିସ୍ତାନର ସିୟାଲକୋଟରେ ରହୁଥିବା ଅଦନାନ ଏହି ତିନିଜଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖେଳିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ତାର ଚତୁର୍ଥ ବିବାହର ଚର୍ଚ୍ଚା ପାକିସ୍ତାନରେ ବହୁତ କରାଯାଉଛି।

Google
କଣ ଅଟେ ପୂରା ମାମଲା:-

ଅଦନାନ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାର ପ୍ରଥମ ବିବାହ ୧୬ ବର୍ଷରେ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମ ବିବାହ କରିବାର ଚାରି ବର୍ଷ ପରେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କଲେ। ସେହିପରି ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପରେ ଅଥବା ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ୟେ ତୃତୀୟ ଥର ଜ୍ୱାଇଁ ହେଲେ। ତାର ତୃତୀୟ ବିବାହ ଗତ ବର୍ଷରେ ହିଁ ହୋଇଥିଲା।ଏବେ ୟେ ନିଜ ପାଇଁ ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀ ଖୋଜୁଛି। ଚକିତ କଥା ଏହା କି ଏହାର ତିନୋଟି ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏହି କଥାର କୌଣସି ସଙ୍କୋଚ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ପତ୍ନୀ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି।

ଚତୁର୍ଥ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଅଦନାନ ଗୋଟେ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାରି ଅନୁସାରେ ସେ ସେହି ଝିଅ ସହ ବିବାହ କରିବେ ଯାହାର ନାମର ଅକ୍ଷର ଏସ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।ପ୍ରକୃତରେ ଅଦନାନର ତିନୋଟି ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଏସ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଚାହୁଁଛି ତାର ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀର ନାମ ଏସ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉ। ତାର ତିନୋଟି ପତ୍ନୀର ନାମ ଅଟେ ଶୁଂଭାଲ,ଶୁବାନା ଏବଂ ଶାହିଦା । ଅଦନାନର ଅନୁସାରେ ତାର ପାଇଁ ଏସ ବହୁତ ଶୁଭ ବର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ।

ଅଦନାନର ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀକୁ ଖୋଜିବାର ଖବର ଶୁଣିକରି କେହି ବି ଚକିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେହି ବି ଏହି କଥା କହୁଛନ୍ତି କି ଏହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ପତ୍ନୀକୁ ସମ୍ଭାଳିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେଉଅଛି ଏବଂ ଅଦନାନ ଚତୁର୍ଥ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏତିକି ହିଁ ନୁହେଁ ଅଦନାନର ଚତୁର୍ଥ ବିହାହରେ ତାର ପତ୍ନୀମାନଙ୍କର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ ବି ନିଜ ପାଇଁ ସଉତୁଣୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି।

Google

ଅଦନାନର ପତ୍ନୀମାନଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସେ ଅଦନାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଦନାନ ବି କହୁଛନ୍ତି କି ସେ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ସମାନ ଭାବେ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି। ଅଦନାନର ପରିବାରରେ ତିନିଜଣ ପତ୍ନୀ ଛଡା ୨ ଜଣ ପିଲା ଅଛନ୍ତି। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହା କି ପାକିସ୍ତାନ ଦେଶରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ବିବାହ କରିପାରିବ। ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ତାକୁ ଛାଡପତ୍ର ଜରୁରୀ ନାହିଁ। ଏହା କାରଣ ଅଟେ କି ଅଦନାନ ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.