ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ଖାନ ଏବେ ପୁଣି ପ୍ରେମରେ, ପିତାଙ୍କ ଫିଟନେସ କୋଚଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ।

Aamir Khan's daughter Ira Khan is in a relationship is dating her father's fitness coach, Ira Khan, Amir Khan, Nitidina

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ଖାନ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରନ୍ତି । ନିକଟରେ ଇରା ଖାନ ମିଶାଲ କ୍ରିପାଲାନୀଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ, ଯାହାକି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇରା ଖାନ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ କୋଚଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି ।

Aamir Khan's daughter Ira Khan finds love again in his fitness coach Nupur Shikhar? | Hindi Movie News - Bollywood - Times of India
Google
ଇରା ଖାନ ଫିଟନେସ କୋଚଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି କି?

ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଇରା ଖାନ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ କୋଚ ନୁପୁର ଶିଖରଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି । ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ । ମହାପୁରଶ୍ୱରର ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫର୍ମ ହାଉସରେ ନୁପୁର ଏବଂ ଇରା ଏକ ଛୁଟିଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଇରା ଖାନ ମଧ୍ୟ ନୁପୁର ଶିଖରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାତା ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରାଇଥିଲେ । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଇରା ଖାନ ଏବଂ ନୁପୁର ଶିଖର ମଧ୍ୟ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟ ଗୁରୁତର ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅମିର ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ତଥା ଇରା ଖାନଙ୍କ ମାତା ରେନା ଦତ୍ତା ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଇରା ଖାନ ନୁପୁରଙ୍କ ମାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସକ୍ରିୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ନୁପୁର ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଇରା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଇରାଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବାବେଳେ ନୁପୁର ଏକ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ​​। ଯଦିଓ ଇରା ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଦୁହିଁଙ୍କର କୌଣସି ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିନାହାଁନ୍ତି, ନୁପୁର ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆମେ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଏବଂ ହସିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁ । ଏଥିପାଇଁ ଇରା ଲେଖିଛନ୍ତି, ହଁ, ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ହେଉଛି, ମୁଁ ସହମତ ।

Aamir Khan's daughter Ira Khan is in a relationship, is dating her father's fitness coach
Google
ଇରା ଖାନ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ମିଶାଲ କ୍ରିପାଲାନୀଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ:

କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ଇରା ଖାନ ମିଶାଲ କ୍ରିପାଲାନୀଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ । ମିଶାଲ କ୍ରିପାଲାନି ଏବଂ ଇରା ଖାନ ୨ ବର୍ଷ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଯେବେଠାରୁ ଇରା ଖାନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ, ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିଲା । ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

ଇରା ଖାନ ଉଦାସୀନତା ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ:

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଇରା ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଡିପ୍ରେସନ୍ ଦ୍ୱାରା ସେ ବହୁତ ବିଚଳିତ ଥିବା ଇରା ଖାନ୍ କହିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଉଦାସୀନତା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦିବସ ଅବସରରେ ଇରା ଖାନ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବିଷୟରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ।

Google

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ହେଲୋ, ମୁଁ ଗତ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ଉଦାସ ହୋଇଗଲି !! ମୁଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଠାରୁ ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ କରେ । ମୁଁ ଏହି ସମୟରେ ଭଲ! ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ମୁଁ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ବୁଝିପାରିଲି ନାହିଁ । ଇରା ଖାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ ଯେ ନୁପୁର ଶିଖର ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଫିଟନେସ୍ କୋଚ୍ । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମୀର ଖାନ, ଇରା ଖାନ ଏବଂ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କୁ ତାଲିମ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.