‘ଏବିସିଡି’ ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତା-କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଡ୍ରଗ୍ସ ସହିତ ଗିରଫ ।

ABCD fame actor-dancer Kishore Aman Shetty arrested for selling drugs in Mangaluru, 'ଏବିସିଡି' ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତା-କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଡ୍ରଗ୍ସ ସହିତ ଗିରଫ, Nitidina

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: ଶନିବାର ଦିନ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଅଭିନେତା-କୋରିଓଗ୍ରାଫର-ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ କିଶୋର ଅମାନ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସମେତ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁମାନେ ନିଷିଦ୍ଧ ଡ୍ରଗ୍ସ MDMA ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ଯାହା ଏକଷ୍ଟାସି ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସେମାନେ ଶନିବାର ସକାଳେ ଡ୍ରଗ୍ସ ରଖିବା ସହ ଏହାକୁ ବିକ୍ରି କରିବାରେ ଲିପ୍ତ ଥିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ ।

ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିସାରିଲା ପରେ, ଆମେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲୁ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ । ତାଙ୍କ ନାମ କିଶୋର ଅମାନ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣକ ହେଉଛି ଆକ୍ୱେଲ ନୋଶେଲ । ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଧରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ନଗର ପୋଲିସ କମିଶନର ବିକାଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ।

Actor-choreographer Kishore Aman Shetty, associate held with drugs in  Mangaluru - Deccan Herald | DailyHunt
Google

ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଏହି ସାମଗ୍ରୀ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କେସ୍ ରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଅପରେସନ ସମୟରେ ଏକ ମୋଟରସାଇକେଲ, ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର MDMA ଜବତ କରାଯାଇଛି । ନାର୍କୋଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ ସାଇକୋଟ୍ରୋପିକ୍ ପଦାର୍ଥ (ଏନଡିପିଏସ୍) ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଶେଟ୍ଟୀ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ନୃତ୍ୟ ରିଆଲିଟି ସୋରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ABCD: Any Body Can Dance’ ର ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।

ସେପଟେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ପୋଲିସର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ କ୍ରାଇମ ଶାଖା (ସିସିବି) ଦୁଇଜଣ ବିଦେଶୀ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାରରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ସହରରେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ୧୩୪ ଏକଷ୍ଟାସି ବଟିକା (MDMA) ଏବଂ ୨୫ LSD ଷ୍ଟ୍ରିପ୍ ଜବତ କରିଛି ।

ବିଶ୍ୱସନୀୟ ସୂଚନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସିସିବି ସ୍ଲୁଥ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନାଇଜେରିଆର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ନନ୍ସୋ ଜୋଚିନ୍ (୩୬) ଏବଂ ଆବିଜାନ୍ (ଆଇଭୋରୀ କୋଷ୍ଟ) ରୁ ଟ୍ରାଓରି ବେନ୍ (୨୫) କୁ ଗିରଫ କରିଛି ବୋଲି ସିସିବି ପ୍ରକାଶ କରିଛି ।

Actor-choreographer Kishore Aman Shetty of 'ABCD' fame held with drugs in  Mangaluru | People News | Zee News
Google

ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, ଦୁଇଟି ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ସିସିବି ଅନୁଯାୟୀ, ସେମାନେ ମେଡିକାଲ ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଭିସା ଅଧୀନରେ ଭାରତ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ପାସପୋର୍ଟ ଓ ଭିସା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ଥିଲେ ।

ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି, ଏହା ସହିତ NDPS ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.