ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିବାକୁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ। କଣ ଫେରିବେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡକୁ? ପଢନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର।

ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ କହିଲେ କି ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ ଆଗରୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ କମବ୍ୟାକ କରିବା ବହୁତ ଉନ୍ନତ ଅନୁଭବ ହେବ। ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱ କପର ଆୟୋଜନ ଏହି ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର ଅଥବା ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଭାରତରେ ହିଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆଉ ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଆଇପିଏଲରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଦର୍ସଙ୍କ ଉପରେ ମିଳିଥିବା ବିଜୟ ପରେ ପ୍ରେସ କଂଫେରେନ୍ସରେ ଏହି କଥା କହିଲେ। ସେ କହିଲେ,” ଯଦି ମୁଁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଜାତୀୟ ଦଳରେ ଫେରି ପାରେ ତାହେଲେ ତାହା ବହୁତ ଉନ୍ନତ ହେବ ଆଉ ଯଦି ମୁଁ ଫେରିବାରେ ଅସଫଳ ରହିଲି ତାହେଲେ ବି କିଛି କଥା ନାହିଁ।”

Google

୩୭ ବର୍ଷୀୟ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ କହିଲେ କି ସେ ଆଇପିଏଲର ଅନ୍ତିମ ଲିଗ ମ୍ୟାଚ ମାନଙ୍କରେ କୋଚ ମାର୍କ ବାଉଚରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବେ ବୋଲି ଜଣା ଯାଇଛି। ସେ ଏବେ ଆରସିବି ପାଇଁ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ସେ କେକେଆର ବିପକ୍ଷରେ ୭୬ ରନ ନଟ ଆଉଟର ପାରି ଖେଳିଲେ ଆଉ କହିଲେ,” ଯେତେ ଯାଏ କଥା ମୋର ଫିଟନେସ ତଥା ମୋର ଫର୍ମର ଅଛି ତାହେଲେ ମୁଁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ଜଣିଆ ଟିମରେ ନିଜର ଜାଗା ବନେଇବା ପାଇ ଚାହିଁବି ଆଉ ଆମେ ସେହି ଅନୁସାରେ ନିଜର ପ୍ଲାନ ବନେଇବୁ। ମୁଁ ଆଇପିଏଲର ଶେଷରେ ବାଉଚରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବି।”

ବାଉଚର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନିଜର ପ୍ରେସ କଂଫେରେନ୍ସରେ ଡିଭିଲିୟର୍ସଙ୍କର ଫେରିବାର ସୂଚନା ଦେଲେ। ସାଉଥଆଫ୍ରିକାର ପୂର୍ବ ୱିକେଟ କିପର ତଥା କୋଚ ଏହା କହିଲେ କି ସେ ଆଇପିଏଲ ଆଗରୁ ଡିଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ସହ ଏହି ବାବଦରେ କଥା ହେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ବାଉଚର କହିଲେ, ” ଆଇପଏଲ ପୂର୍ବରୁ ଯିବା ଆଗରୁ ମୁଁ ଡିଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ସହ ଏହି ବାବଦରେ କଥା ହେଇ ଯାଇଥିଲି। କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବେ ଆରମ୍ଭର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଅଛି ଆଉ ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଆଇପିଏଲରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଏହା ଦେଖେଇ ଦେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କି ସେ ଆଜି ବି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରିକେଟରେ ନିଜର ଚାପ ବଜାୟ ରଖି ପାରିବେ।

Google
ମେ ୨୦୧୮ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ନେଇଥିଲେ:

ଡିଭିଲିୟର୍ସ ମଇ ୨୦୧୮ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ନେଇଥିଲେ। ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପାଇଁ ୧୧୪ ଟେଷ୍ଟ, ୨୨୭ ଦିନିକିଆ ତଥା ୭୮ଟି ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବହୁତ ଉନ୍ନତ ମାନର ଅଛି। ସେ ୫ ହଜାର ରନରୁ ମାତ୍ର ୨୬ ରନ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ଆଉ ଏଯାଏ ସେ ୩ଟି ଶତକ ତଥା ୩୯ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଲଗାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ବଞ୍ଚିଥିବା ୧୧ଟି ଲିଗ ମୁକାବିଲାରେ ସେ ନିଜକୁ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *