ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ, ୧୦ ବର୍ଷର ଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ!

Aditya Narayan is going to marry this actress 10 years love relationship girlfriend, Aditya Narayan Wedding, Shweta Agarwal, Bollywood, Nitidina

ଜଣାଶୁଣା ଗାୟକ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍ ଗାୟକ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ଶେଷରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ସେ ତାଙ୍କର ୧୦ ବର୍ଷର ପ୍ରେମିକାକୁ ବିବାହ କରିବେ । ୨୦୧୦ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଶାପିତ୍‌’ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଶ୍ୱେତା ଅଗ୍ରୱାଲ୍‌ ସହ ସେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶ୍ୱେତା ଅଗରୱାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଆଦିତ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

Aditya Narayan To Marry His Shaapit Co-Star Shweta Agarwal By Year End
Google

ଖଟ୍ରନ୍ କେ ଖିଲାଡି ଫାଇନାଲିଷ୍ଟ ତଥା ପ୍ଲେକ୍ ଗାୟକ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ (ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ) ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶ୍ୱେତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ, ETimes କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆଦିତ୍ୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ଅଗରୱାଲଙ୍କ ସହ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏତେ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ୨୦୧୦ ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଶାପିତ୍‌’ ର ସେଟରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ମୋର ସମ୍ପର୍କକୁ କେବେ ଲୁଚାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଏହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି କୁହାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଲେଖାଯାଇଥିଲା । ତେଣୁ, ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲି, ସେ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା କିପରି ନିକଟତର ହେଲେ ସେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ଆଦିତ୍ୟ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ ଶ୍ୱେତା ମୋର ଜୀବନ ସାଥୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ‘ଶାପିତ୍‌’ ସେଟରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲି ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ ତୁରନ୍ତ ପରସ୍ପର ସହ ବନ୍ଧୁତା ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲୁ । ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ମୁଁ ପ୍ରେମରେ ଅଛି ଏବଂ ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ପ୍ରାରମ୍ଭରେ, ଆମେ ‘କେବଳ ବନ୍ଧୁ’ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ, ଯେହେତୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲୁ ଏବଂ ଆମର କ୍ୟାରିଅର୍ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ପର୍କ ପରି, ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିଛୁ । ବିବାହ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି । ନଭେମ୍ବର କିମ୍ବା ଡିସେମ୍ବର ସୁଦ୍ଧା ଏକ ଆନୁଷ୍ଠାନିକତା ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି । ମୋର ପିତାମାତା ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଦର କରନ୍ତି । ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ଶ୍ୱେତା ମୋର ସାଥୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ”

Aditya Narayan to marry long-time girlfriend Shweta Agarwal by end of 2020
Google

ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ମନେ ଅଛି କି କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଲୋକମାନେ ଅନୁମାନ କରିଥିଲେ ଯେ ଶ୍ୱେତା ଏବଂ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି କାରଣ ଆମେ ଦୁହେଁ ଆମର ସମ୍ପର୍କର ଗୋପନୀୟତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ବାହାରକୁ ଯାଇ ନାହୁଁ । ସେହି ସମୟରେ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ ହୁଏ । ଆଜିକାଲି ବିବାହ ସହଜରେ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ, ତେଣୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ନେଇଥିଲୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଏତେ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ସମ୍ପର୍କକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ନେବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଆସିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.