ମେ’ ୨୫ ରୁ ଉଡ଼ିବ ଘରୋଇ ବିମାନ ।

ମେ' ୨୫ ରୁ ଉଡ଼ିବ ଘରୋଇ ବିମାନ, Domestic Airline will restart from 25th may. Domestic Flight will start from 25th may'2020, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

ମେ’ ୨୫ ରୁ ଉଡ଼ିବ ଘରୋଇ ବିମାନ ।

ଆସନ୍ତା ୨୫ ତାରିଖରୁ ଦେଶରେ ଘରୋଇ ବିମାନ ସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ । କେନ୍ଦ୍ର ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ହାରଦୀପ ସିଂହ ପୁରୀଙ୍କ ସୂଚନା । ସମସ୍ତ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଓ ଏୟାର କ୍ୟାରିଅରକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ । ଟୁଇଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ହାରଦୀପ ସିଂହ ପୁରୀ । ୨ ମାସ ପରେ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କରୋନା ନିୟମାବଳୀ ଭିତରେ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ହେବ । ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୂଚନା ।

ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଆଜି ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ COVID-19 ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଘରୋଇ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ଆସନ୍ତା ୨୫ ରୁ କାଲିବ୍ରେଟେଡ୍ ମ୍ୟାନରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ସାମାଜିକ ଦୂରତା ମାନି ବିମାନ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ବ ହେବ ।

ସମସ୍ତ ବିମାନ ବନ୍ଦର ଏବଂ ବିମାନ ପରିବହନକାରୀଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ୨୫ ତାରିଖରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସିଂ ପୁରୀ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଯାତ୍ରୀ ପରିବହନ ପାଇଁ SOP ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ ଭାବରେ ଜାରି କରାଯାଉଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ମେ' ୨୫ ରୁ ଉଡ଼ିବ ଘରୋଇ ବିମାନ । Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown
Google

ଟୁଇଟରକୁ ନେଇ ପୁରୀ କହିଛନ୍ତି, “ଘରୋଇ ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ୨୫ ମେ 2020 ସୋମବାର ଠାରୁ କାଲିବ୍ରେଟେଡ୍ ମ୍ୟାନରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ସମସ୍ତ ବିମାନବନ୍ଦର ଏବଂ ବିମାନ ପରିବହନକାରୀଙ୍କୁ ୨୫ ମେ ରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଉଛି। ଯାତ୍ରୀ ପରିବହନ ପାଇଁ SOP ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପୃଥକ ଭାବରେ ଜାରି କରାଯାଉଛି। ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା। ”

ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *