ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଓ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ।

ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଓ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, Aishwarya Rai Bachchan & Aaradhya tested corona positive, Nitidina, Bollywood

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରେ ଉଭୟ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କର COVID-19 ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଛି । ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ କମିଶନର ବିଶ୍ୱ ମୋଟେଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ନବୟା ନାଭେଲି ନନ୍ଦା ଏବଂ ଅଗସ୍ତ୍ୟ ନନ୍ଦଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି । ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିଗ୍ ବି ଏବଂ ଅଭିଷେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ।

ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବା ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ଅଭିନେତା ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଆଜି (ରବିବାର) କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଛି, ଅଭିନେତା-ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ଅମିତାଭଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ସହିତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ରାୟଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାର ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି ।

Aishwarya Rai Covid 19 Update: Aishwarya Rai, daughter Aaradhya ...
Google

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ, ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ଶାଶୁ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ପୂର୍ବରୁ ନକାରାତ୍ମକ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବା ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

“ମୁଁ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଛି, ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସୂଚନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ, ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି, ଫଳାଫଳ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି । ଗତ ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଯାହା ମୋର ନିକଟତର ଥିଲେ, ଦୟାକରି ନିଜକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ ।

କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ପରୀକ୍ଷଣର ସକାରାତ୍ମକ ଖବର ଆସିଲା । “ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଜି ମୋ ବାପା ଏବଂ ଏବେ ମୁଁ covid-19 ପଜିଟିଭ୍ । ଆମର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଆମେ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛୁ ଏବଂ ଆମର ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମସ୍ତେ ପରୀକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଧନ୍ୟବାଦ, ”ସେ କହିଥିଲେ ।

୭୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଶୋଜିତ ସାର୍କଙ୍କ କମେଡି ଡ୍ରାମା ଗୁଲାବୋ ସାଇଟାବୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ଆୟାନ୍ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରକୁ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଜୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଚେହେର ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

ପୁଅ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଧାରାବାହିକ ‘ବ୍ରହ୍ମ: ଇନ୍ ଦି ଶ୍ୟାଡୋ’ ଏହି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏକ ଆମାଜନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି । ଐଶର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ କମେଡି ଡ୍ରାମା ଫ୍ୟାନି ଖାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେ ମଣି ରତ୍ନାମଙ୍କ ସହ ପୋନିୟିନ୍ ସେଲଭାନ୍ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍ ଗାୟକ କନିକା କପୁର ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍ମେଣ୍ଟର ଶିବାସୀ ସରକାର ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ରିପୋର୍ଟ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.