ନେପୋଟିଜିମ୍ କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିରୋଧ । ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିଦେଲେ !

ନେପୋଟିଜିମ୍ କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିରୋଧ । ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିଦେଲେ, Akshay Kumar and Rohit Shetty against Nepotism, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, unlock

ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସର ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଚଳଚିତ୍ରରୁ ଓହରିଯାଇଛନ୍ତି । ନେପୋଟିଜିମ୍ ବ୍ୟାକ୍ଲାସ୍ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିଛନ୍ତି !

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରକୃତରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଝଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ସମସ୍ତେ ନେପୋଟିଜିମ୍ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନେପୋଟିଜିମ୍ ସହ ଜଡିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ନେପୋଟିଜିମ୍ ବିରୋଧରେ ଆଗକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଅନେକ ବଡ ବଡ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

Rohit Shetty on Akshay Kumar's citizenship row: 48 ghanto baad ...
Google

ଅନେକ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅସୀମ ଟ୍ରୋଲରରେ ପହଁଚି ସାରିଛି ଏବଂ ଏହି ସବୁ ଏବେ ପ୍ରକୃତରେ ହାତରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇସାରିଛି । କରଣ ଜୋହର ଅନେକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କଠାରୁ ହାରିଗଲେ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ, ସୋନମ କପୁର, ଏକତା କପୁର ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ହାରିଗଲେ । ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଭଉଣୀ ରିୟା କପୁରଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ମିଳିଥିଲା । ଏହିମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଫ୍ୟାନ ଅନଫୋଲୋ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ବ୍ୟାକଲାକ୍ ପରେ କରଣ ଜୋହର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ । ପରେ, କରଣ କିପରି MAMI ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବ ବୋର୍ଡରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ ସେ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ।

ବର୍ତ୍ତମାନ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମାଲୋଚକ ସାହିଲ ବାଲିଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଚଳଚିତ୍ର ରୁ ସେମାନଙ୍କର ଅଂଶ ଛାଡିଛନ୍ତି । ଏହି ଘୋଷଣା ସାହିଲ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କରିଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ରୋହିତଶେଟୀ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଚଳଚିତ୍ର, କରଣ ଜୋହର ଏବଂ ଧର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଛାଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଫେରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି !!

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.