ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ‘କିସାନ’ ଏବଂ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନେଇ କରିଛନ୍ତି ବଡ ଘୋଷଣା । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାମଲା ।

କୃଷି କାନୁନଙ୍କୁ ନେଇ କୃଷକମାନଙ୍କର ବିରୋଧ ଲଗାତାର ଜାରି ଅଛି। ଯାହାର ମଝିରେ ହିଁ ଏବେ ସୋମବାରକୁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଆସୁଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ‘କିଷାନ’ର ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରି ଦିଆସରିଲାଣି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି,ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେବେ ଇ ନିବାସ ଏବଂ ରାଜ ଶାଂଡିଲ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରଯୋଜକ କରୁଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଯଦି କଥା କହିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଘୋଷଣା ବିଷୟରେ, ତେବେ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଆସୁଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।ଯାହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଟୁଇଟି ବି କରିଛନ୍ତି।

Google
ସୋନୁ ସୁଦ ବିଗ ବିଙ୍କୁ କହିଲେ ଧନ୍ୟବାଦ:

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କହିଲେ କି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କିଷାନ’ ପାଇଁ ବହୁତସାରା ଶୁଭକାମନା। ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଇ ନିବାସ ହେବେ, ଯେଉଁଥିରେ କି ଲିଡ଼ ରୋଲରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଦେଖାଯିବେ’

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ବିଗ ବିଙ୍କର ଏହି ଟୁଇଟିର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଲେଖିଲେ କି,ବହୁତ-ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ସାର!ଏହାର ସହିତ ହିଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ରିଟିକସ୍ ଏବଂ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଏନାଲିଷ୍ଟ ତରଣ ଆଦର୍ଶ ବି ଟୁଇଟି କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ତରଣ ଆଦର୍ଶଙ୍କ ଟୁଇଟ:

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଉଥିବା ବେଳେ ତରଣ ଆଦର୍ଶ ଲେଖିଥିଲେ,” କିଷାନରେ ସୋନୁ ସୁଡ଼ ଲିଡ଼ ରୋଲରେ ରହିବେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଇ ନିବାସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ସେ କରିବେ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଡ୍ରିମ ଗାର୍ଲର ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଥିବା ରାଜ ଶାଂଡିଲ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ରହିବେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅନ୍ୟ କାଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଜଲ୍ଦି ହିଁ ସୂଚନା ଦିଆଯିବ।

ସୋନୁ ସୁଦ ଲଞ୍ଚ କଲେ ବହି:

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଏବେ ଏବେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ବହି ବି ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଏହି ବହିର ନାମ ଥିଲା,ଆଇ ଆମ ନଟ ମସିହା’। ପ୍ରକୃତରେ ବିତିଥିବା ବର୍ଷରେ କୋରାନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଲକଡାଉନରେ ସୋନୁ ସୁଦ କେତେକ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ସହାୟତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗରିବମାନଙ୍କୁ ଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚେଇବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ବି ଆସିଥିଲେ।

Google

ସୋନୁ ସୁଦ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ବସ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଥିଲେ। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଏହି ପ୍ରକାରର ଉପକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକୁ ନେଇ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ‘ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କର ଭଗବାନ’ ଓ ‘ ବଲିଉଡର ଅସଲି ମହାନାୟକ’ କହି ଡାକିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ।

ଏହି ପ୍ରକାର ନାମରେ ଡକା ଯିବାରୁ କିଛି ଲୋକ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥିଲେ। ସବୁ ଲୋକଙ୍କର କହିବା କଥା ଥିଲା କି,ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପାଇଁ ମସିହା ଭଳି ଶବ୍ଦର ପ୍ରୟୋଗ କହିଁକି କରାଯାଉଅଛି? ହେଇପାରେ କି,ଏହି ପ୍ରକାରର ଆଲୋଚନାଗୁଡିକର ଜବାବ ଦେବା ପାଇଁ ହିଁ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜର ଏହି ବହିର ନାମ ‘ ଆଇ ଆମ ନଟ ମସିହା’ରଖିଥିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *