ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଭଲ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁର ସଂଜ୍ଞା କଣ କହିଛନ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଛନ୍ତି ବିଗ ବି ।

Amitabh Bachchan said the meaning of good and true friend know what he said

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ମିଡିଆରେ ନିଜର ମତ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ଏଥର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ଜଣେ ଭଲ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସଂଜ୍ଞା କଣ ଲୋକଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ।

Amitabh Bachchan said the meaning of good and true friend know what he said

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସାଙ୍ଗକୁ ଧଳା ସହିତ ତୁଳନା କରିଥିଲେ:

ବାସ୍ତବରେ ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଜର ଭାବନା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଭଲ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଧଳା ସହିତ ତୁଳନା କରାଯାଇପାରିବ ।

ରବିବାର ଦିନ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଧଳା ପରି, ଯଦି କୌଣସି ରଙ୍ଗ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ମିଶ୍ରିତ ହୁଏ, ତେବେ ଏକ ନୂତନ ରଙ୍ଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଧଳା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ:

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଫେବୃଆରୀ ୫ ରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କର ୪୫ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖି ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଥରେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ହାତ ଧରି ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଥିଲି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୋ ହାତ ଧରି ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରୁଛି”।

Amitabh Bachchan wrote on Instagram, congratulating Abhishek on his birthday | Nitidina
Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅମିତାଭ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରୁମି ଜାଫ୍ରେଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଫେସ’, ନାଗରାଜ ମଞ୍ଜୁଲେଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଝୁଣ୍ଡ’ ଏବଂ ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ ଏକ ଆଖ୍ୟାବିହୀନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *