ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସେୟାର କଲେ ଭବିଷ୍ୟତର ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ। କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଯାହାକୁ କଲେ ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ।

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବେ ଏବେ ହିଁ ଜଣେ ଝିଅର ବାପା ହେଇଛନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଖବର ସେୟାର କରିଲେ ଆଉ ଝିଅର ଜନ୍ମ ଦିନର ଖବର ଦେଇ ସାରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜମି ଜମିକି ଶୁଭକାମନା ମିଳୁଛି। ଖେଳ ଜଗତର ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡର ବି ସେଲିବ୍ରିଟି ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଶୁଭକାମନା ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭିତରେ ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚନ ବି ବିରାଟ କୋହଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ପରିବାର କୁ ବହୁତ ଶୁଭାକାମନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ନିଜର ଏକ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ ବି ତିଆରି କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କଲେ ଯାହା ଭିତରେ ଏପରି ୧୩ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କର ନାମ ଲେଖା ଅଛି ଯିଏ କି ଝିଅ ମାନଙ୍କର ବାପା ଅଟନ୍ତି। ଏଥିରେ ବଚନ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଭବିଷ୍ୟତର ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ ବନିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଥିରେ ଧୋନୀଙ୍କର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିକି ବଚ୍ଚନ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଧୋନୀଙ୍କର ଝିଅ ଜିଭା କଣ ଅଧିନାୟକ ବନିବେ?

ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ସୁରେଶ ରାଇନା,ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ରୋହିତ ଶର୍ମା, ରବି ଅଶ୍ୱିନ, ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ, ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାର, ଋଦ୍ଧିମାନ ସାହା, ହରଭଜନ ସିଂ, ଟି ନଟରାଜନ, ଉମେଶ ୟାଦବ ଆଉ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ନାମ ଲିଖିତ ଅଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମାନଙ୍କ ଭଳି ଏମାନଙ୍କ ଝିଅ ବି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି।

କହି ରଖୁଛୁ କି ବିରାଟ କୋହଲି ପଛ ବର୍ଷ ୨୦୨୦ର ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ମିସିକି ଏକ ଫୋଟୋ ଷେୟାର କଲେ ଯାହା ଉପରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ କି ଆମେ ମାତା ପିତା ବନିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଆଉ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ଆମ ଘରକୁ ଜଣେ ନୂଆ ଅତିଥି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ୨୦୨୦ ଖେଳିବା ପାଇଁ ୟୁଏଇ ଆସି ଯାଇଥିଲେ ଯାହାଙ୍କ ସହ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବି ଥିଲେ। ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ପରେ କୋହଲି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦୌଡ଼ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ମାତ୍ର ସେ ତା ପରେ ପ୍ୟାଂଟର୍ନୀଟି ଲିଭ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଏକ ଦିବସିୟ ଆଉ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ ଖେଳିବା ସହିତ ଗୋଟିଏ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରି ହିଁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *