ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ପୁଅ ଅଭିଷେକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ପୁଅ ଅଭିଷେକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି, Amitabh Bachchan & Son Abhishek Bachchan Tested Corona Positive, Nitidina, Bollywood, Corona

କରୋନାଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଅଭିନେତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନିରାକରଣ ଖବରକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିଷେକ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ‘ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ’ ଅଛି ।

ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନାର ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

“ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଜି ମୋ ବାପା ଏବଂ ମୁଁ COVID 19 ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲୁ । ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଆମେ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛୁ ଏବଂ ଆମର ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମସ୍ତେ ପରୀକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଧନ୍ୟବାଦ, ”ଅଭିଷେକ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଖବର ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଅମିତାଭ ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “ମୋର ରିପୋର୍ଟ CoviD ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି ଏବଂ ମୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଛି .. ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସୂଚନା ଦେଉଛି .. ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି, ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି .. ଗତ ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ନିକଟତର ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦୟାକରି ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ସେମାନେ ନିଜେ ପରୀକ୍ଷା କରିନିଅନ୍ତୁ । ”

ହସ୍ପିଟାଲର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ମିଡ଼ିଆକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଠିକ ଅଛନ୍ତି । ବିଗ୍ ବି ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିବାକୁ ସାରା ଭାରତରେ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କାମନା କରିଛନ୍ତି ।

ବୋମାନ ଇରାନୀ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ତୁମେ ଜଣେ ଯୋଦ୍ଧା ସାର୍ । ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୁଅ ।”

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ସହ ଶୋଜିତ ସିର୍କରଙ୍କ କମେଡି-ଡ୍ରାମା ଗୁଲାବୋ ସାଇଟାବୋରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ଏହା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିମିୟର ହୋଇଥିଲା ।

ଅଭିନେତା ଏବଂ ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟ ସହକର୍ମୀମାନେ ଅମିତାଭ ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏବଂ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଖୁସିରେ ଫେରି ଆସିବ! ଚାମ୍ପି!” ସୋନୁ ସୁଦ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୁଅ ସାର୍।” ନେହା ଧୁପିଆ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ତୁମକୁ ଟନ୍ ଟନ୍ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା ପଠାଉଛି … ଦୟାକରି ଯତ୍ନ ନିଅ … ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ!”

ବିଗ୍ ବି ମଧ୍ୟ କନ ବାନେଗା କ୍ରୋରେପାଟୀର ଦ୍ୱାଦଶ ସିଜନ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଫେରିବେ । ଶୋ’ର ଅଡିସନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲିଛି ।

ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଶୋଜିତ ସାର୍କଙ୍କ ଗୁଲାବୋ ସାଇଟାବୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଚେହେର୍ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଚେହେର, ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର, ବାଟର୍ଫ୍ଲାଏ, ଝୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଉର୍ଦ୍ଧନ ମନୀଥାନ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ଅଭିଷେକଙ୍କ ଶେଷ ରିଲିଜ୍ ଥିଲା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ୍ର ବ୍ରହ୍ମ: ଇନ୍ ଦି ଶ୍ୟାଡୋ । ଏହା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବାହାରିଲା । ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ରିଲିଜ୍ ହେବ ବିଗ୍ ବୁଲ୍, ଯାହା ଡିସ୍ନି + ହଟଷ୍ଟାରରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.