ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ନୂଆ ୧୫ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ନୂଆ ୧୫ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି, Angul District corona update 15 new tested corona positive, Nitidina, Angul, Odisha, Unlock 2.0

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ନୂଆ ୧୫ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ନୂଆ ୧୫ କୁ ମିଶାଇ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୫୪ କୁ ପହଞ୍ଚିଲା କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ନୂଆ ୧୫ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ୍ ରୁ ୦୬ ଜଣ, କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ୍ ରୁ ୦୬ ଜଣ, ତାଳଚେର ବ୍ଲକ୍ ରୁ ୦୨ ଜଣ ଓ ଜଣେ ପାଲଲହଡା ବ୍ଲକ୍ ରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ୍ ରୁ ୦୬ ଜଣ

ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ୍ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥା ଅଞ୍ଚଳ ମଧ୍ୟରୁ ୦୪ ଜଣ ଓ ବାହାରୁ ୦୨ ଜଣ ଚିନ୍ହଟ । ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥା ମଧ୍ୟରୁ ଚିହ୍ନଟ ୦୨ ଜଣ ପୁରୁଷ ଓ ୦୨ ଜଣ ମହିଳା । ଚିହ୍ନଟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ବୟସ ୨୭ ଓ ୨୮ ବର୍ଷ । ଜଣେ ପୁନେରୁ ଫେରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବିହାରରୁ ଫେରି ହୋମ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରେ ଥିଲେ । ୦୨ ଜଣ ଯାକ ଲକ୍ଷଣ ବିହୀନ ଥିଲେ । ୦୨ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଗଞ୍ଜାମରୁ ଫେରି ହୋମ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରେ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବୟସ ୭୦ ବର୍ଷ । ଅନ୍ୟ ମହିଳା ଜଣଙ୍କର ବୟସ ୧୯ ବର୍ଷ ଓ ସେ ନିକ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଲକ୍ଷଣଯୁକ୍ତ ଥିଲେ । ବାହାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ୦୨ ଜଣ ଯାକ ପୁରୁଷ ଥିଲେ, ସେମାନଙ୍କର ବୟସ ୪୪ ଓ ୫୬ ବର୍ଷ । ୦୨ ଜଣ ଯାକ ଲକ୍ଷଣ ବିହୀନ ଥିଲେ ।

Corona Angul District 15 news corona positive tested
Google
ଶୋରନଗର ବ୍ଲକ୍ ରୁ ୦୬ ଜଣ

କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ୍ ରୁ ବାହାରିଥିବା ୦୬ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ମଧ୍ୟରୁ ୦୪ ଜଣ ଗଞ୍ଜାମ ଫେରନ୍ତା ଓ ୦୨ ଜଣ ଏସ୍ ସି ବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଫେରନ୍ତା ଅଟନ୍ତି । ଗଞ୍ଜାମ ଫେରନ୍ତା ମଧ୍ୟରୁ ୦୨ ପୁରୁଷ ଓ ୦୨ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି । ଗଞ୍ଜାମ ଫେରନ୍ତା ୦୨ ପୁରୁଷଙ୍କର ବୟସ ୧୫ ବର୍ଷ ଓ ୪୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୦୨ ମହିଳାଙ୍କର ବୟସ ୭୦ ବର୍ଷ ଓ ୪୦ ବର୍ଷ । ଏସ୍ ସି ବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଫେରନ୍ତା ୦୨ ଜଣ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଓ ଜଣେ ମହିଳା । ପୁରୁଷଙ୍କ ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୨୧ ବର୍ଷ ।

ତାଳଚେର ବ୍ଲକ୍ ରୁ ୦୨ ଜଣ

ତାଳଚେର ବ୍ଲକ୍ ରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ୦୨ ଜଣ ଯାକ ପୁରୁଷ । ଜଣେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଫେରନ୍ତା ଥିଲେ ତାଙ୍କର ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ, ସେ ବ୍ଲକ୍ ର ସ୍ଵସ୍ଥ କେନ୍ଦ୍ରରେ ରହୁଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଏସ୍ ସି ବି ମେଡିକାଲ କଲେଜରୁ ଫେରି ହୋମ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରେ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବୟସ ୪୫ ବର୍ଷ ।

ପାଲଲହଡା ବ୍ଲକ୍ ରୁ ଜଣେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା, ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏକ ଘରୋଇ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ପଜିଟିଭ ବାହାରିଛି ବୋଲି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତମାନଙ୍କୁ ତାଳଚେର କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *