ପୁଣି ଆଉ ଏକ ବଡ କ୍ରାଇମ, ୟୁପିରେ ଆଉ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେଫ୍ ।

Another Horror Dalit Woman Reportedly Gangraped in Lucknow UP, Nitidina

ହାଥ୍ରାସ ଏବଂ ବଳରାମପୁର ଭୟାବହତା ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଆଉ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେଫ୍ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ନ୍ୟୁଜ୍ 18 ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ଦଲିତ ମହିଳା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯିବା ପରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଦେବା ବାହାନାରେ ପୁରୁଷ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକିଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଘରେ ଅନ୍ୟ ଚାରିଜଣ ପୁରୁଷ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚାରିଜଣ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେଫ୍ କରି ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲେ । ତେବେ ପୀଡିତା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଯଦି ସେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣେଇବ ।

Another Day, Another Horror: Dalit Woman Reportedly Gangraped in Lucknow
Google

ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ହାଥ୍ରାସରେ ଜଣେ ଦଲିତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚାରିଜଣ ଉଚ୍ଚ ଜାତିର ପୁରୁଷ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବାର ଜଣାଯାଇଛି । ସେ ସେମାନଙ୍କ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସେ ଜିଭ କାମୁଡ଼ିବା ସହ କାଟି ଦିଅ ଯାଇଥିଲା । ଏହି ଚାରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ଯୋଗୀ ତାଙ୍କ ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିଶ୍ରମ କରିନଥିବାରୁ ଏହି ଘଟଣା ସାରା ଦେଶରେ ବ୍ୟାପକ ଅସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହୋଇଛି । ବୁଧବାର ଦିନ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ପ୍ରାୟ ୩ଟା ସମୟରେ 20 ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଡି ଦେଇଥିଲା । ଯଦି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ମୃତଦେହକୁ ଘରକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ପରିବାରର ବାରମ୍ବାର ଅନୁରୋଧକୁ ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ୟୁପି ପୋଲିସ ଜବରଦଖଲ କରି ଶେଷ ରୀତିନୀତି କରିଥିଲା ।

Another Horror: Dalit Woman Reportedly Gangraped in Lucknow
Google

ହାଥ୍ରାସ ଘଟଣା ହେଡଲାଇନରେ ଆସିବା ପରେ ଆଉ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜଣେ ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଦଲିତ ମହିଳା ବଳରାମପୁରରେ ଦୁଇଜଣ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେଫ୍ କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଭାବେ ମାଡ ମାରିବା ପରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ଲୁକନୋ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଯିବା ବାଟରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.