ସଲମାନ ଖାନ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କଲେ ଟାର୍ଗେଟ ,କହିଲେ TRP ପାଇଁ ଚିଲ୍ଲା…..

ମୁମ୍ବାଇ : ଟିଭି ଆଙ୍କର ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମାମଲାରେ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲ ଉପରେ ଏକ ଲାଇଭ ଭିଡିଓ ଶୋରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଚୁପ ପାଇଁ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଏହି ବୁଲେଟିନକୁ ନେଇ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀ ଚିଲ୍ଲେଇ ଚିଲ୍ଲେଇ କରି କହୁଥିଲେ କି କେଉଁଠି ଅଛ ସଲମାନ? କେଉଁଠି ଲୁଚିଛ ସଲମାନ? ଚୁପ କଣ ପାଇଁ ଅଛ ସଲମାନ? କହିଦେଉଛୁ କି ,ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

Google
ସଲମାନ ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଅର୍ଣ୍ଣବକୁ ଦେଲେ ଜବାବ:-

ସେଠାରେ ଏହି ପୂରା ବ୍ୟାଖ୍ୟା ପରେ ସଲମାନ ଖାନ ନିଜ ଶୋ ‘ବିଗ ବସ୍ ୧୪ ‘ର ମଞ୍ଚରେ ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଲେ। ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ବର୍ଷ ପ୍ରତିଯୋଗିତାକାରୀଙ୍କୁ ବୁଝେଇବା ବେଳେ କହିଲେ,’ ବିଗ୍ ବସ୍ ଭିତରେ ଏବଂ କୌଣସି ଶୋର ଭିତରେ ଏବେ ଯେପରି ଆମ୍ଭେମାନେ ଫିଲ୍ମ କରୁଅଛୁ, ତ ଫିଲ୍ମ କିଏ ଦେଖୁଛି? ଏବେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟିଆରପି ଦରକାର। ଠିକ୍ଅଛି। ତ ଏହା ପାଇଁ ତମକୁ ଠିକ ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ ହେବ .

ଏହାର ଅର୍ଥ ଏହା ନୁହେଁ କି ଆପଣ ଟିଆରପି ପାଇଁ କିଛି ବି କରିକି ନେଇକି ଆସିବେ। ଏପରି ନୁହେଁ କି ୟାର ଏହା ମଜାକ ଚାଲିଛି ପୁଣି ମିଛ କହୁଛ । ଏ କୌଣସି ଓଲଟା ସିଧା କଥା କରୁଅଛି,ବକବାସ କରୁଅଛି,ଅଯଥାରେ ଚିଲ୍ଲେଉଛି ।ପ୍ରସଙ୍ଗ ହିଁ ନାହିଁ। ସେ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଅଫ କରିଦେବ।

Google
ଅର୍ଣ୍ଣବଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲ ନକଲି ଟିଆରପି ମାମଲାରେ ଫସିଲେ:-

ତା ପରେ ସଲମାନ ଖାନ କହିଲେ ଯାହା ମତେ କହିବାର ଥିଲା,ମୁଁ ତାକୁ ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ କହିଦେଲି। କହିଦେଉଛୁ କି,ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ପୁରା କଥାରେ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲର ନାମ ନେଇନାହାନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡୁଛନ୍ତି।ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ କହିଦେଉଛୁ କି,ଏବେ ଏବେ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲ ନକଲି ଟିଆରପି ଆଣିବା ମାମଲାରେ ଘେରି ହୋଇ ରହିଛି। ସେଠାରେ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଚ୍ୟାନେଲର ସିଇଓ ଓ ସିଓଓ କେତେ ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରିଛନ୍ତି।

Google

ସେଠାରେ ଚ୍ୟାନେଲର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାକାରୀ ଅଧିକାରୀ(ସିଇଓ) ବିକାଶ ଖାନଚନ୍ଦାନୀ ଓ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳନ ଅଧିକାରୀ (ସିଓଓ) ହର୍ଷ ଭଣ୍ଡାରୀନ୍କ ସହ ୫ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ କି,କମେଡ଼ି ଶୋ’ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ କିକୁ ଶାରଦା ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କର ନକଲ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରୁ ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ କି ଏହି ‘ଶୋ’ ର ସମ୍ପାଦାନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନ କରୁଛନ୍ତି , ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅର୍ଣ୍ଣବଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ନିଆଯାଉଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *