AUS vs IND: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂଆ ଜର୍ସି, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ୧୯୯୨ ବିଶ୍ୱକପ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡକୁ ଆସିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ । ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ ।

AUS vs IND Team India will come on the ground wearing the 1992 World Cup jersey against Australia, Indian Cricket, Team India New Jersey, Cricket, Nitidina

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ତିନିଟି ଦିନିକିଆ, ତିନୋଟି ଟି -20 ଏବଂ ଚାରିଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପୁରୁଣା ରଙ୍ଗରେ ଦେଖାଯିବ । ନଭେମ୍ବର ୨୭ ରେ, ଦଳ ODI ସିରିଜ୍ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବ ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦଳ ଏକ ନୂତନ କିଟ୍ ପାଇଛି । ଓପନର୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶିଖର ଧାୱନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରେଟ୍ରୋ ଜର୍ସି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

IND vs AUS: Shikhar Dhawan's selfie with Team India's new retro jersey  reminds fans of 1992 WC
Google

ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶିଖର ଧାୱନ (ଶିଖର ଧାୱନ) କ୍ୟାପସନ ସହିତ ଏକ ରେଟ୍ରୋ ଜର୍ସି ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଛବି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଜର୍ସିର ରଙ୍ଗ ନେଭି ନୀଳ । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ୮୦ ଦଶକରେ ସମାନ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ପଡ଼ିଆରେ ଅବତରଣ କରିଥିଲା । ଦଳ ମଧ୍ୟ ୧୯୯୨ ବିଶ୍ୱକପରେ ସମାନ ଜର୍ସିରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ।

ଧାୱନ ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ଏକ ସେଲଫି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଭାରତର ନୂଆ ODI ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯାହା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ୧୯୯୨ ODI ବିଶ୍ୱକପ ସମୟରେ ଭାରତ ପିନ୍ଧିଥିବା କିଟ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ନୂଆ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ସେଲଫି ସହ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ନ୍ୟୁ ଜର୍ସି, ନୂତନ ପ୍ରେରଣା, ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । କିଟ୍ ନେଭି ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଏବଂ କାନ୍ଧରେ ରଙ୍ଗୀନ ଷ୍ଟ୍ରାଇପ୍ ଅଛି ଏବଂ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଯୋଜକ, Byju’s ଏବଂ MPL କିଟ୍ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ନାମ ରହିଛି ।

This retro jersey of Team India is similar to the 80s jersey.  Dhawan shared a picture saying that New Jersey, new enthusiasm, we are ready
Google

ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ ନୂତନ କିଟ୍ ପ୍ରଯୋଜକ MPL ପାଇଛି । ଯାହାର ଲୋଗୋ ମଧ୍ୟ ଜର୍ସିରେ ଅଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ, ନାଇକ୍ କିଟ୍ ଏକ ପ୍ରଯୋଜକ ଥିଲେ ।

ଏହା ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ୨୦୧୮-୧୯ ରେ ଗତ ଭାରତ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ରେଟ୍ରୋ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିବାର ଧାରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏହାର ୧୯୮୫ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସିରିଜ୍ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିଲା ।

ଏହି ସମୟରେ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଏକ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ସମୟରେ ୧୯୯୯ ବିଶ୍ୱକପ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ଆଗାମୀ ସିରିଜରେ ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ତିନୋଟି ODI, ତିନୋଟି ଟି -20 ଏବଂ ଚାରିଟି ପରୀକ୍ଷଣର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ODI ଆଡିଲେଡରେ ଖେଳାଯିବ, ଶେଷଟି କାନବେରାରେ ଖେଳାଯିବ ।

୨୭ ନଭେମ୍ବରରୁ ୨ ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ODI ସିରିଜ୍, T20 ସିରିଜ୍ ୪ ରୁ ୮ ଡିସେମ୍ବର ଏବଂ ତା’ପରେ ୧୭ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରୁ ୧୯ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୧୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *