IPL ରେ ଅଧିକାଂଶ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ଲେୟର ଭାଗ ନେବାକୁ ନେଇ ଆସିଲା ବଡ଼ ଅପଡେଟ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର କ୍ୟାପଟେନ ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚଙ୍କର ଏତେ ବଡ଼ ଆଉ ଗଭୀର ଟିପ୍ପଣୀ ପରେ ବି ଅଧିକାଂଶ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ଲେୟର ମାନେ ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଭେଲେବଲ ରହିବେ। ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ କହିଥିଲେ କି ଦେଶ ପାଇଁ ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ନ କରି କଙ୍ଗାରୁ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବା ମୁସ୍କିଲ ହେବ। ତେବେ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ବି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଖେଳାଳି ମାନେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବେ ଆଉ ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ଭାଗ ୧୫-୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଠାରୁ ୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ଯାଏ ସଂଯୁକ୍ତ ଆରବ ଏମିରେଟସ ଠାରେ ଖେଳାଯିବ।

Google

କ୍ରୀକବଜ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କିଛି ବଡ଼ ଖେଳାଳି ଯେପରିକି ପ୍ୟାଟ କମିନ୍ସଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ଭିତରେ ସାମିଲ ହେବା ଦରକାର ଯେଉଁମାନେ କି ଲମ୍ବା ସମୟ ପାଇଁ ନିଜର ଅନୁପଲବ୍ଧତା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। କିଛି କିଛି ଖେଳାଳି ତାଙ୍କ ଦେଶପାଇଁ ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ ଦୋହରାରେ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ୭ଜଣ ଦିଗଗଜ ଖେଳାଳି, ପ୍ୟାଟ କମିନ୍ସ, ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣର, ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ, ଡାନିଏଲ ସାମ୍ସ, ଝାଇ ରିଚାର୍ଡ୍ସନ, କେନ୍ ରିଚାର୍ଡସନ ଆଉ ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିକସ , ବାଙ୍ଗଳାଦେଶ ଆଉ ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ ଦୋହରାରେ ଯିବା ଆଗରୁ ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ପାଇଁ ବାହାରିଗଲେ। ୟୁଏଇ ରେ ହିଁ ବିଶ୍ୱକପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତେଣୁ କ୍ରିକେଟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ତାଙ୍କର ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଆଲାଓ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଯାଇଛି।

ବିସିସିଆଇ ବିଦେଶୀ ବୋର୍ଡ ମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହେବ:

ଏହା ଭିତରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡର ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଇପିଏଲ ଫ୍ରାଂଚାଇଜି ମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦିଆ ଯାଇଛି କି ଅଧିକତ୍ତର ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବା ନିମନ୍ତେ ଆସିବେ। ଅବଶ୍ୟ ବିସିସିଆଇ ତରଫରୁ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଆଶ୍ୱାସନା ଦିଆ ଯାଇନାହିଁ।

Google

ବିସିସିଆଇ ଇଂଲଣ୍ଡ ଆଉ ୱେଲସ୍ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ କରିବାକୁ କଥା ହେଉଛି ମାତ୍ର ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ଆଗତୁରା ହି ମନା କରିଦେଇଛି କି ତାଙ୍କର ଖେଳାଳି ମାନେ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବେ ନାହିଁ। ଏହା ଜଣା ପଡ଼ିଛି କି ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବୋର୍ଡ ସହ କଥାକୁ ବିସିସିଆଇ ୧୫ ଜୁଲାଇକୁ ଟିମ ମାନଙ୍କୁ କହିଦେବ।

ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜର ଯାତ୍ରା କରିବ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ:

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟିମକୁ ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜକୁ ଯିବାର ଅଛି। ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜରେ ଟିମ ୫ଟି ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଆଉ ୩ଟି ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବ। ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଦୋହରାର ଆରମ୍ଭ ୧୦ ଜୁଲାଇରେ ହେବ ଆଉ ଯେତେବେଳେ କି ବଙ୍ଗଳାଦେଶରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୫ଟି ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଖେଳିବ ଯାହାର ଆରମ୍ଭ ଅଗଷ୍ଟରେ ହେବ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *