ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ନେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବୟାନ, କହିଲେ – ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଘୃଣା କରୁଛୁ ।

Australia captain Tim Paine breaks silence on Virat Kohli says we hate him, Virat Kohli, Cricket, AUS vs IND, Nitidina

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଗତ ଦୁଇଟି ସିରିଜରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଭାରତ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି । ଡିସେମ୍ବର ୧୭ ରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଚାରି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଦଳର ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ ଟିମ୍ ପେନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟମାନଙ୍କ ଭିନ୍ନ ମତ ରହିଛି । ପେନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଭାବରେ ଘୃଣା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଭାବରେ ଖେଳକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

Love to hate him but also love to watch him bat: Tim Paine's 'funny' relationship with Virat Kohli
Google

ପେନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ପାଇଁ ଜଣେ ଖେଳାଳି, ମୋର ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ସହ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ, ଟସ୍ ସମୟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳେ, ଏସବୁ । ”

ପେନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଭାବରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ବିରାଟଙ୍କ ସହ ଏହା ବହୁତ ମଜାଦାର, ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଘୃଣା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁ କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ ଭାବରେ ବ୍ୟାଟ୍ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁ । ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭିନ୍ନ ମତ ଅଛି । ଆମେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟ୍ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁ, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହୁଁ ।

ଶେଷ ଥର ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ଦଳ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ, ଉଭୟ ଅଧିନାୟକ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ । ଅନେକ ଥର ଅନ-ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହ ଉଭୟଙ୍କ ପୃଥକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା ।

We love to hate him but we also love to..': Australia's Tim Paine on Virat Kohli, Sports News | wionews.com
Google

ପେନ୍ କହିଛନ୍ତି, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତେଣୁ କିଛି ସମୟରେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଅଧିନାୟକ ଥିଲେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଅଧିନାୟକ ଥିଲି, ଏହା କେହି ବି ଥିଲେ ଏପରି ହୋଇଥାନ୍ତା ।

ଏହି ସିରିଜରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ନାହିଁ । ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଭାରତ ଫେରିବେ ।

He is just another player to me': Tim Paine on 'polarising' Virat Kohli
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *