ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଜବରଦସ୍ତ କଲେ ଲାବଣି ଡାନ୍ସ। ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ।

ପ୍ରତିଭା ଅଧିକ ଦିନ ଯାଏ ପରିସ୍ଥିତି ଦ୍ୱାରା ବାନ୍ଧି ହେଇକି ରହିପାରିବ ନାହିଁ। ଏଥି ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କେତେବେଳେ କାହାର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ ତାହା କାହାରିକୁ ଜଣା ନାହିଁ। ଏହିପରି ହିଁ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଇଛି ବାରାମତିର ବାବାଜୀ କାମ୍ବଲେଙ୍କର। ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ କରା ଯାଉଛି ଯେଉଁଥିରେ କି ସେ ଅନ୍ୟ ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର ମାନଙ୍କ ସହ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଉଥିବା ଲାବଣି ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଅନ୍ୟ ଅଟୋଚାଳକ ମାନଙ୍କର ତାଳିର ଶବ୍ଦ ବି ଶୁଭୁଛି।

Google

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଇଂଫରମେସନ ସେଣ୍ଟରର ଡେପୁଟି ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ଦୟାନନ୍ଦ କାମ୍ବଲେ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଉପରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଆଉ ଲେଖିଛନ୍ତି , “କଣ ଆପଣ ଏହିପରି ନୃତ୍ୟ କେବେ ଦେଖିଛନ୍ତି ଯାହା କି ଲାବଣି ସାମ୍ରାଜ୍ଞି ମାନଙ୍କୁ ବି ଲଜ୍ଜିତ କରିଦେଉ।”

୪୫ ବର୍ଷୀୟ ବାବାଜୀ କାମ୍ବଲେ ବାରାମତି ସହରରେ ବହୁତ ବର୍ଷରୁ ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଚଳାଇ ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପୁଅ ଅଛନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ପୁଅ ଦଶମରେ ଆଉ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସପ୍ତମରେ ପଢୁଛି। ବାବାଜୀ ନିଜେ ବାରହବିର ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ବହୁତ କମ ବୟସରେ ହିଁ ପଢ଼ା ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ।

ଅଟୋ ରିକ୍ସାଲୋକ ମାନଙ୍କର କାମ କରୋନା ପୂର୍ବ ଭଳି ଆଉ ଗତି ପାଇ ପାରିନାହିଁ। ଏହିପରି ସ୍ଥିତିରେ ଫାଙ୍କା ବସିଥିବା ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ବାବାଜୀ କାମ୍ବଲି ଅନ୍ୟ ଅଟୋଚାଳକ ମାନଙ୍କର ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ ଲାବଣି ନୃତ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଅଟୋ ଚାଳକ ଏହାକୁ ରେକର୍ଡ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡିଦେଲା।

ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଇଗଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଇଗଲା। ଏହା ଦେଖି ଲୋକପ୍ରିୟ ମରାଠୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଘନଶ୍ୟାମ ଏଡ଼େ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମ , ” କବଚ” ଆଉ ” ଚଳ ରେ ଫୌଜି” ପାଇଁ ଅଫର ଦେଇଛନ୍ତି।

ଘନଶ୍ୟାମ ଏଡେ ଏହା ଆଗରୁ , ‘ଅଲଖ ନିରଞ୍ଜନ’ ଆଉ ‘ଏଲିଯାବେଥ ଏକାଦଶୀ’ ଭଳି ଫିଲ୍ମ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଅଲଖ ଆଜ ତକ ସହ କଥା ହେଇକି କହିଲେ କି ବାବାଜୀଙ୍କ ଭିତରେ ନିସର୍ଗିକ ପ୍ରତିଭା ଅଛି ଆଉ ତାହା ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ବାହାରକୁ ଆସିବା ଦରକାର।

Google

ବାବାଜୀ କେବେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ବି ଭାବିନଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏହିପ୍ରକାର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହେବ। ଏବେ ସଡକରେ ଚାଲୁଥିବା ଲୋକ ବି ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ଯାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ବି ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମିଳୁଛି।

ବାବାଜୀ କାମ୍ବଲେ ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନଙ୍କର ବହୁତ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ ଅଟନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କରି ହିଁ ଫିଲ୍ମ , ” ଏକ ଦୁଜେ କେ ଲିଏ” ଭିତରେ ଥିବା ନୃତ୍ୟ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରିଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.