ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଛକା ମାରିଥିବା ବଲଟି ପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କ ବିୟର ଗ୍ଲାସରେ, ବଲ ଦେବାକୁ ମନକଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ । ତାପରେ ଘଟିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

BBL 10 dawid malan six lands inside fans beer glass watch video in big bash league bbl

ବିଗ୍ ବ୍ୟାସ୍ ଲିଗ୍ ଡୋଭିଡ୍ ମାଲାନ୍ ଛକାଟି ହେଡଲାଇନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି, ୨୦୨୦ ରେ ହୋବର୍ଟ ହରିକାନ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

BBL 10 dawid malan six lands inside fans beer glass watch video in big bash league bbl
Google

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଘରୋଇ ଟି-୨୦ ଲିଗ ବିଗବାସ ବିଶ୍ୱର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟି-୨୦ ଲିଗ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । କରୋନା ସମୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି କାରଣରୁ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କର ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ ହେଉଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡକୁ ଆସି ଲାଇଭ କ୍ରିକେଟର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟରେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖେଳିବା ପାଇଁ ମଜା ଆସିଥାଏ, ଯେଉଁଠାରେ ଅଧିକାଂଶ ଦେଶ କରୋନା ସମୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ବିନା ଖେଳିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ଲିଗରେ କିଛି ଏପରି ହୋଇଛି, ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ବିଶ୍ୱର ନମ୍ବର ୱାନ ଟି -୨୦ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଡୋଭିଡ୍ ମାଲାନ୍ ଏମିତି ଏକ ଛକା ମାରିଥିଲେ, ଯାହାକି ବିୟର ପିଉଥିବା ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଗ୍ଲାସରେ ଯାଇ ବଲଟି ପଡିଥିଲା ।

ପୂର୍ବରୁ ଦେଖିଥିବେ କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରେ ମାରିଥିବା ଛକାରେ ବଲ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥାଏ । ବେଳେବେଳେ ପ୍ରଶଂସକ ବଲ୍ ଧରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ପାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଚାଲିଥିବା ବିଗ୍ ବ୍ୟାସ୍ ଲିଗ୍ ସମୟରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଯାହା କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରେ କ୍ୱଚିତ୍ ଘଟିଥଲା । ହୋବର୍ଟ ହରିକାନ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ଷଷ୍ଠ ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଡେଭିଡ ମାଲାନଙ୍କ ଛକା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ମାଲାନଙ୍କ ଏହି ଛକା ଏକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବିୟର କପ୍ ରେ ପଡିଗଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକ ଏହା କଲେ, ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଇଲେ ।

ମାଲାନଙ୍କ ଛକା ଏକ ଗ୍ଲାସ ବିଅରରେ ପଡ଼ିଗଲା:

ଶନିବାର ମେଲବୋର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର୍ସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଡେଭିଡ ମାଲାନ ଲାନ୍ସ ମୋରିସଙ୍କ ଛକା ମାରିଥିଲେ । ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବସିଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବିୟର ଗ୍ଲାସରେ ବଲ୍ ପଡିଗଲା । ଯତେବେଳେ ଫିଲ୍ଡର ବଲ ମାଗିଥିଲେ, ପ୍ରଶଂସକ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରିନଥିଲେ । ବରଂ ସେ ବିୟର ପିଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ବଲଟି ସେହି ଗ୍ଲାସରେ ଥିଲା । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛି ।

ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ଇନିଂସ ବୃଥା ହେଲା:

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ, ମେଲବୋର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ୫୬ ଟି ବଲରେ ଡେଭିଡ ମାଲାନ ୭୫ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କ ଇନିଂସରେ ୭ ଚୌକା ଓ ୩ ଛକା ମାରିଥିଲେ । ମାଲାନଙ୍କ ଇନିଂସ ଆଧାରରେ ହୋବର୍ଟ ୨୦ ଓଭରରେ ୧୬୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ଜବାବରେ ମେଲବୋର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର୍ସ ଦଳ ୧୪୩ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ମ୍ୟାଚକୁ ୨୧ ରନରେ ହାରିଥିଲେ । ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ସ୍କଟ ବୋଲାଣ୍ଡଙ୍କୁ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ଭାବେ ବିଚାର କରାଯାଇଥିଲା ଯିଏ ୪ ଓଭରରେ ୨୨ ରନ୍ ପାଇଁ ୨ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମେଲବୋର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର୍ସର ଅଧିନାୟକ ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ୩୭ ବଲରେ ୭୦ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦଳ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଥିଲା ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.