ବିସିସିଆଇର ବଡ ପଦକ୍ଷେପ, ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ କଥା ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା-ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଶାସ୍ତ୍ରୀ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

BCCI took big step, talk to Rohit Sharma-Virat Kohli and Shastri on video call: sources

ପ୍ରଥମ ODI ରେ ପରାଜୟ ପରେ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କୋହଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତଙ୍କ ଆଘାତ କେତେ ଗୁରୁତର ତାହା ସେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି । ତେଣୁ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ବିରାଟ କୋହଲି, କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ କନଫରେନସ କଲ୍ ରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ।

Rohit Sharma in conversation with Virat Kohli
Google

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ନିକଟରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆଘାତକୁ କଥା ନେଇ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ପରାଜୟ ପରେ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କୋହଲି ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତଙ୍କ ଆଘାତ କେତେ ଗୁରୁତର ତାହା ସେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି । ତେଣୁ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ବିରାଟ କୋହଲି, କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ କନଫରେନସ କଲ୍ ରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ।

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପରେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲା ଧରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ବିସିସିଆଇ ଏହା ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ମିରରର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ, ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏନସିଏରେ ରୋହିତଙ୍କ ଫିଟନେସରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କେତେକ ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଚୟନ କମିଟିର ମୁଖ୍ୟ ସୁନୀଲ ଯୋଶୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ସମସ୍ତେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ରିପୋର୍ଟ ପରେ ରୋହିତଙ୍କ ଉପରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ । ୧୧ ଡିସେମ୍ବରରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରୋହିତ ଶର୍ମା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯାଇପାରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା ।

BCCI took big step, talk to Rohit Sharma-Virat Kohli and Shastri on video call: sources
Google

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୦ ରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ପଞ୍ଚମ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଭାରତ ଫେରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗଲା । ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ପରେ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତ ଦଳ ସହ ରହିବେ ବୋଲି ସେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଚୟନ କମିଟି ବୈଠକ ପୂର୍ବରୁ ରୋହିତ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିବା ଏକ ମେଲ ପାଇଥିଲୁ । ସେ ଆଇପିଏଲରେ ଆଘାତ ପାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ରୋହିତ ଆଇପିଏଲ ଫାଇନାଲ ଖେଳିଥିଲେ, ଆମେ ଆଶା କରୁଥିଲୁ ସେ ଦଳ ସହିତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯିବେ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସଠିକ୍ ସୂଚନା ପାଇଲୁ ନାହିଁ ।

ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି, ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆମର କୌଣସି ସୂଚନା ନଥିଲା, ସେଠାରେ ଥିବା ତଥ୍ୟରେ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟତା ନାହିଁ । ଆମେ ତାଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲୁ । ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଏକାଡେମୀରେ ଫିଟନେସ୍ ଉପରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ।

Virat Kohli way ahead of Rohit Sharma': Sourav Ganguly's Old Interview Goes Viral As Virat vs Rohit Resurface After IPL 2020
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.