ଦେଢ଼କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଦେଲା ପତ୍ନୀ, କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କର ହୋସ ଉଡିଯିବ ।

Bhopal Woman sold Cheating Husband Allows Him to Marry Lover in Exchange of Rs 1.5 Crore

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳରେ ସିନେମା ପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବା ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ହେଲେ ଘଟଣା ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ ବାସ୍ତବ ଅଟେ । ଏକ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଛି । ଜଣେ ପତ୍ନୀ ଦେଢ଼ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିକି ଦେଇଥିବା ଖବର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି ।

Bhopal Woman sold Cheating Husband Allows Him to Marry Lover in Exchange of Rs 1.5 Crore
Google

ପ୍ରକାଶିତ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କିଛିଦିନ ତଳେ ଭୋପାଳର ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟରେ ଏକ ମାମଲା ଆସିଥିଲେ । ଜଣେ ନାବାଳିକା ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ନାବାଳିକା ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କର ପରକୀୟ ପ୍ରୀତି ବାବଦରେ ଜାଣିଯାଇଥିଲେ । ବାପା ଅଫିସରେ ନିଜଠୁ ବୟସରେ ବଡ଼ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବାରୁ ଘରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଏହି କାରଣରୁ ଘରେ ସବୁ ବେଳେ ପରିସ୍ଥିତି ଚିନ୍ତାଜନକ ରହୁଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପାଠ ପଢ଼ି ପାରୁନଥିବାରୁ ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାର କିଛି ସାମାଧାନ ଆବଶ୍ୟକ ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ମାମଲା ପରେ ଉଭୟ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କୋର୍ଟ କାଉନ୍ସେଲିଂ ପାଇଁ ଡକାଇଥିଲେ । ଏଥିରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଚାଲିଥିବା ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ପତିଙ୍କର ବୟସ କମ୍ ଏବଂ ଉକ୍ତ ମହିଳା ପତି କାମ କରୁଥିବା ଅଫିସ୍‌ରେ କାମ କରନ୍ତି । ପତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପତ୍ନୀ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ।

Bhopal Woman Leaves Cheating Husband, Allows Him to Marry Lover in Exchange  of Rs 1.5 Crore
Google

କାଉନ୍ସେଲରଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, କାଉନ୍ସେଲିଂ ସମୟରେ ପତ୍ନୀ କହିଥିଲେ ଯେ ବାହାଘରର ଏତେ ଦିନ ପରେ ଯଦି ପତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହୁନାହିଁ । ତେବେ ଏଭଳି ସମ୍ପର୍କ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ଆଉ କିଛି ଲାଭ ନାହିଁ । ସେ ପତିଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି । ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବି ଦେଖିବାର ଅଛି । ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଘରେ କଳି ଲାଗିବା ଅପେକ୍ଷା ଏହାର ସମାଧାନ ବାଟ ଫିଟିଯିବା ସବୁଠାରୁ ଭଲ ହେବ । ତେଣୁ ସେ ଆଗକୁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦେଖି ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ କିଛି ସମୟର କାଉନ୍ସେଲିଂ ପରେ ଶେଷରେ ସମାଧାନର ରାସ୍ତା ପାଇଥିଲେ କୋର୍ଟ । ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଏକ ସର୍ତ୍ତ ରଖି ରାଜି ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିବା ଏକ ପ୍ଲଟ୍ ସହିତ ପାଖାପାଖି ୨୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପତ୍ନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାରେ ଜମା କରିବେ । ମହିଳା ଜଣକ ବି ଏହି ସର୍ତ୍ତରେ ରାଜି ହୋଇ ବିନା ବାଧାରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଜୀବନସାଥୀ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

Bhopal Woman Leaves Cheating Husband, Allows Him to Marry Lover in Exchange of Rs 1.5 Crore
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.