ବଡ ଖବର: ସିଏସକେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପ୍ଲେଅଫରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଛି, ଧୋନି ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲରେ ଖେଳିବା ନେଇ ଦେଲେ ବଡ ବୟାନ ।

Big News CSK missed out on playoffs for the first time MS Dhoni said whether he will play in IPL next year, MS Dhoni, Nitidina, IPL 2020, Cricket

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଚଳିତ ସିଜନରେ ରବିବାର ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଅବତରଣ କଲାବେଳେ ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ୍ ବିଜେତା ଅଧିନାୟକ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଏହା ତାଙ୍କର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ନୁହେଁ ।

IPL 2020: 'Definitely Not' - MS Dhoni not Retirement from IPL
Google

ଧୋନି ତାଙ୍କର ଅନେକ ସମର୍ଥକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ସ୍ମରଣୀୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଚେନ୍ନାଇର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ । ଯେତେବେଳେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଡାନି ମୋରିସନ୍ ଧୋନିଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ କି କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଚେନ୍ନାଇ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନୁହେଁ । ତାଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

 

ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବରରେ କୋଭିଡ -୧୯ କାରଣରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବା ପରେ ଧୋନି ଚଳିତ ବର୍ଷ ୧୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଅତି କମରେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲରେ ଖେଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା । ଧୋନି ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ସେମିଫାଇନାଲ ଭାବରେ ODI ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ପାଇଁ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ ।

ଚେନ୍ନାଇ ପାଇଁ ଏହି ସିଜନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା । ତିନିଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଦଳ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କ୍ୱାଲିଫାଏ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ୍-ମେ ମାସରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆର କୋଭିଡ୍ -୧୯ ର ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଏହାର ତାରିଖ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ ।

IPL 2020: Here are MS Dhoni's most memorable batting performances in the  history of IPL
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.