ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଏହି ଝିଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଉସୁକାଉଥିଲେ !

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଏହି ଝିଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଉସୁକାଉଥିଲେ, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, big plan behind sushant singh rajput's suicide his girlfriend involved, Rhea Chakraborty

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆଉ ଆମ ଗହଣରେ ନାହାନ୍ତି । ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଠିକ ଭାବରେ ଜଣ ପଡିନି । ଦିନକୁ ଦିନ କିଛି ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଉସୁକାଉଥିଲେ ବୋଲି ବିହାର କୋର୍ଟରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ମୁଜାଫରପୁର ସ୍ଥିତ ପଠାଇର ଏକ ବାସିନ୍ଦା କୁନ୍ଦନ କୁମାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ଜଣ ପଡିଛି । କୁନ୍ଦନ କୁମାର ହେଉଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଏକ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ ।

Days After Sushant Singh Rajput's Tragic Death, Rhea Chakraborty's ...
Google

କୁନ୍ଦନ କୁମାରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଓ ମାନସିକ ସ୍ଥର ବହୁତ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ବିଷାଦଗ୍ରସ୍ତ ରହୁଥିବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛନ୍ତି ରିହା । ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ହାସଲ ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବୋଲି କୁନ୍ଦନ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିବା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଜେରା କରି ସାରିଛି । କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ବି ଜେରା କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ରିହାକୁ ଦୀର୍ଘ ୯ଘଣ୍ଟା ଧରି ପୋଲିସ ଜେରା କରିଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଜେରାର ରିହା ଅନେକ ସତ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଜେରାର ମାନିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ ସେ ସାଥି ହୋଇ ଗୋଟିଏ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ରେ ରହୁଥିଲେ । ଦିନେ ରାତିରେ ଝଗଡା ହେବାପରେ ସେ ସେହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଛାଡିକି ପଳାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତା ପରଦିନ ଦୁହେଁ ଫୋନ ଓ ମେସେଜ ରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ରିହା କହିଛନ୍ତି ।

Mahesh Bhatt & Rhea Chakraborty relation
Google
ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛରେ ଏକ ପ୍ଲାନ ଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଜେରାର ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବହୁତ କଥା ପୋଲିସ କୁ ଲୁଚେଇଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ତାକୁ ଆଉଥରେ ଜେରା ପାଇଁ ଡାକିଛି । ସୁଶାନ୍ତ ୨୦୧୮ ରେ ଏକ କମ୍ପାନୀ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଥିଲେ ଭରଚୁଆଲ ରିଆଲିଟି । ପରେ ରେହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିଲାପରେ ଆଉ ରିହା କହିଲା ପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ କମ୍ପାନୀ କରିଥିଲେ ଭିଭିଡରେଜ ରିହାଆଲିଟିକ୍ସ ନାମରେ । ସେଥରେ ରିହା ଆଉ ରିହାଙ୍କ ଭାଇକୁ ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ମଧ୍ୟ ବନାଇଥିଲେ । ରିହା ପୋଲିସ କୁ ଜେରା ରେ କିଛି କହିନଥିଲେ, ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଥରେ ଡାକିଛି । କିନ୍ତୁ ରିହା ଆଉ ରିହାଙ୍କ ଭାଇ କିଛି ବି ପଇସା ଦେଇନଥିଲେ କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ । ଏବେ ପୋଲିସ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଠାନୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରିହା କୁ ଜେରା କରିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କଥାରେ କିଛି ଲୁଚାଉଥିବା ଜଣା ପଡୁଛି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଠାନୀ ହେଉଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ।

ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନ୍ ରେ ଥିଲେ ଆଉ ସେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ନେଇଥିଲେ । ଡ଼ କେଶରୀ ଛାବଡା ଯିଏ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ । ଆଉ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସାଇକୋ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ମନ କରିଥିଲେ । ଡ଼ କେଶରୀ ଛାବଡାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିବା ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଡ଼ କେଶରୀ ଛାବଡା ଅଧିକ ପାୱାର ମେଡ଼ିସିନ ଦେଇକି ଅଧିକା ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଦେଉଛନ୍ତି । ଯାହାଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କୁ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସେମିତି ଅସୁବିଧା ରେ ପକାଇଥିଲେ । ସେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପଛରେ ଏକ ପ୍ଲାନ ଥିଲା ।

ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଆଉ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଏବେ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋରୁ ଜଣା ପଡୁଛି ତାଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ କଣ ଥିଲା । ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଅନେକ କାରନାମା ରହିଛି । ଯିଏ ନିଜ ଝିଅ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ବି କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପୂଜା ତାଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇନଥାନ୍ତା ତାହାଲେ ତାଙ୍କୁ ବାହା ହେଇଥାନ୍ତେ ।

Throwback: When Mahesh Bhatt asked Rhea Chakraborty not to be ...
Google

ଏବେ ଦେଶ ସାରା କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାପାଇଁ ପାଇଁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଆତ୍ମାହତ୍ୟା ନାହିଁ, ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.