ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୦: ସୋନୁ ସୁଦ ବିହାରର ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି, କହିଛନ୍ତି – ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ନୁହେଁ, ନିଜ ମନ ସହିତ ଭୋଟ୍ ଦିଅନ୍ତୁ ।

Bihar Election 2020: Sonu Sood appeals to the people of Bihar, said - vote with your mind, not with your finger, Sonu Sood, Bihar Election, Nitidina

ବିହାର ନିର୍ବାଚନ 2020 ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ବିହାରବାସୀଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ମନ ସହିତ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Bihar Election 2020: Sonu Sood appeals to the people of Bihar, said - vote with your mind, not with your finger
Google

ଆଜି ବିହାରରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ଚାଲିଛି । ଆଜି ସକାଳେ ବିହାରର ଲୋକମାନେ ମତଦାନ ବୁଥରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗଣତନ୍ତ୍ରର ଏହି ପର୍ବରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ସମସ୍ତ ନେତା ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ଏପରି ଏକ ଆବେଦନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଭୋଟ୍ ଦେବା ପାଇଁ ସେ ମସ୍ତିଷ୍କ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ବିହାରରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଉଠାଇଥିଲେ ।

ସୋନୁ ସୁଦ ଟୁଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଯେଉଁ ଦିନ ଆମର ବିହାରୀ ଭାଇମାନଙ୍କୁ ଘର ଛାଡି ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ଯେଉଁ ଦିନ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରୁ ଲୋକମାନେ କାମ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ବିହାରକୁ ଆସିବେ, ସେଦିନ ଦେଶ ଜିତିବ । କିନ୍ତୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାର ବଟନ୍ ଆଙ୍ଗୁଠି ନୁହେଁ ନିଜ ମନ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ” ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ମଧ୍ୟ ଟୁଇଟ୍ କରି ବିହାରବାସୀଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍:

ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ମଧ୍ୟ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ:

ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ବିହାରର ପ୍ରିୟ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ, ଆଜି ଭୋଟ୍ ଅଛି । ତୁମର ଭୋଟ୍ ଦିଅ । ଦୟାକରି ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ମନେରଖ ।” ଏହା ସହିତ ସେ ବିହାର ନିର୍ବାଚନ, ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୦ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିହାରରେ ତିନୋଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମତଦାନ ହେବ । ଭୋଟ୍ ଗଣନା ଆସନ୍ତା ମାସ ୧୦ ନଭେମ୍ବରରେ ହେବ ।

ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକରଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍:

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ସୋନୁ ସୁଦ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି:

କହିଦେବୁ ଯେ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ସୋନୁ ସୁଦ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏଥର ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କୋଲକାତାର ଏକ ଦୁର୍ଗା ପୂଜା କମିଟି ଏହାର ପୂଜାପାଠରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପ୍ରତିମା ସ୍ଥାପନ କରିଛି । କୋଲକାତାର ଏହି ଦୁର୍ଗା ପୂଜା ସମିତି ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କାନନ କଲ୍ୟାଣ ସଂଘର ସଦସ୍ୟ ଶ୍ରୀଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତା କୁହନ୍ତି ଯେ ‘ଆମେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାପନ କରିଛୁ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଲୋକମାନେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ନେଇପାରିବେ’ ।

Sonu Sood, Durga Puja
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.