ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି, Bollywood actor sushant singh rajput commits sucide at mumbai home

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି, ମୁମ୍ବାଇର ତାଙ୍କ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଛି । ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଛି । ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ଜଣା ପଡିନାହିଁ । ସୁଶାନ୍ତ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଥିଲେ । ସେ ଜଣେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ଭାବରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେ ପ୍ରଥମେ ‘କିସ୍ ଦେଶ ମେନ୍ ହେ ମେରା ଦିଲ୍’ ନାମକ ଏକ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ସିରିଏଲ ପ୍ରୀତିଷ୍ଟାଙ୍କଠାରୁ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେ “କାଇ ପୋ ଚେ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ।

Sushant Singh Rajput.
Google

ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭାନି କପୁର ଏବଂ ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ ଏକ ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ଯାହା ଶହେ କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ସୋନଚିରିଆ ଏବଂ ଛୀଛୋରେ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଶେଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା କେଦାରନାଥ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଚିଚୋରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା, ଯାହା କଲେଜ ଜୀବନ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ଷର ନିରାଶାକୁ ସାମ୍ନା କରିଥିଲା |

I have lived with this dream for years': Sushant Singh Rajput on ...
Google

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ନିକଟ ଅତୀତରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଇରଫାନ ଖାନ ଏବଂ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପରି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କଳାକାରମାନେ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ । ସମ୍ପ୍ରତି ଗାୟକ ତଥା ସଙ୍ଗୀତ ରଚନା ୱାଜିଦ୍ ଖାନଙ୍କ ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବରିଷ୍ଠ ଗୀତିକାର ଯୋଗେଶ ଗର ମଧ୍ୟ ଗତ ମାସରେ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.