Breaking News: କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଲା NCB, ପାର୍ଟିର ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ । ଫସିବେ କରଣ ଜୋହର ।

Bollywood NCB sent notice to Karan Johar sought details of parties on viral video complaint

NCB ପକ୍ଷର ସମସ୍ତ ବିବରଣୀ ସହିତ କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟିସ ପଠାଇଛି । ତାଙ୍କ ପାର୍ଟିର ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ପରେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଛି ।

NCB sent notice to Karan Johar Karan Johar's viral party video
Google

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ଏନସିବି ଏକ ନୋଟିସ ପଠାଇଛି । ଏହି ନୋଟିସରେ ସେହି ସମସ୍ତ ଦଳର ବିବରଣୀ ନିଜେ କରଣ ନିଜେ ଖୋଜିଛନ୍ତି । ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ANI ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଗତ ବର୍ଷ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ପାର୍ଟିର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ ଏହି ନୋଟିସ ଦିଆଯାଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହା ପରେ ମନିନ୍ଦର ସିଂ ସିର୍ସା ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏନସିବିର ଏହି ନୋଟିସରେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନାହିଁ ।

କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ନୋଟିସର ଉତ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ମଗାଯାଇଛି । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ANI ଅନୁଯାୟୀ- ‘ଏନସିବି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଆୟୋଜିତ ଦଳର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମତାମତ ପଠାଇବାକୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରି କାଗଜପତ୍ର / ବୈଦ୍ୟୁତିକ ପ୍ରମାଣ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ମଣିନ୍ଦର ସିଂ ସିର୍ସା ଏ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ ଯେ ଗତ ବର୍ଷ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ପାର୍ଟିର ଏକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି କରଣ ଜୋହର ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ମିଥ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ।

NCB gives clean chit to Karan Johar's controversial 2019 party video
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *