କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ‘ସଫ୍ଟ ପର୍ଣ୍ଣ’ ବିବୃତ୍ତିରେ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକରଙ୍କ ପ୍ରତିଶୋଧ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ କିଏ କଣ କହିଲେ ।

Bollywood stars erupt when Kangana calls Urmila a soft porn star and support Urmila, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ 'ସଫ୍ଟ ପର୍ଣ୍ଣ' ବିବୃତ୍ତିରେ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକରଙ୍କ ପ୍ରତିଶୋଧ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ କିଏ କଣ କହିଲେ, Nitidina, Bollywood, urmila matondkar, Kangana

ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କଙ୍ଗନା ଉର୍ମିଲାଙ୍କୁ ଏକ “ନରମ ପର୍ଣ୍ଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ” ବୋଲି କହିଥିଲେ । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ପରେ ଲୋକମାନେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିଲେ । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଶୋଧ ନିଆଯାଇଛି ।

ଏକ ଘରୋଇ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରମାଣ ସହିତ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଡ୍ରଗ୍ ନେଉଥିବା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକଙ୍କ ନାମ ଦେବା ଉଚିତ୍ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ କଙ୍ଗନା ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହା ଆମ ପାଇଁ ଅନୁଗ୍ରହ ହେବ ।

kangana Ranaut Blasted On Urmila Matondkar, Called Her Soft Post Star
Google

ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର କହିଛନ୍ତି ଯେ କଙ୍ଗନାରେ ଆଜି ଯାହା ଅଛି, ଟଙ୍କା, ଧନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ଉଚିତ୍ । ସେ ଏତେ ଦିନରୁ କହିଥିଲେ । କାହିଁକି ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ନଥିଲେ? ଗତ ଏକ ମାସରୁ ସେ ଏହି ସବୁ କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଆପଣ କାହିଁକି ସବୁବେଳେ ଭିକ୍ଟିମ୍ କାର୍ଡ ଖେଳନ୍ତି? ସର୍ବଶେଷରେ, ସେ କାହିଁକି ବଲିଉଡର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି?

କଙ୍ଗନା କ’ଣ କହିଲେ?

କଙ୍ଗନା କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ମୁଁ ଜୀବନ ସହ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରି ନାହିଁ । ମୁଁ ମୋ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ଚାପକୁ ପ୍ରଣାମ କରି ନାହିଁ । ଟିକେଟ୍ ପାଇଁ ମତେ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ସେ ମୋର ସଂଘର୍ଷକୁ ପରିହାସ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ନିଜେ ଜଣେ ମୃଦୁ ପର୍ଣ୍ଣ ତାରକା । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣା ନାହିଁ ।’

Urmila Matondkar Reacts To Kangana Ranaut's 'Soft Porn Star' Remark, Says The Female Anchor 'Smiled Gleefully' And Relished The Comments
Google

ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସଂସଦରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କିଛି ଲୋକ ସମଗ୍ର ଶିଳ୍ପକୁ ‘ମଇଳା ଡ୍ରେନ୍’ ବୋଲି କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ରାଜ୍ୟସଭାରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ କିଛି ତାରକା ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମଗ୍ର ଶିଳ୍ପକୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ବଦନାମ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ।

ପ୍ରକୃତରେ, ଉର୍ମିଲା ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାବେଳେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପାଇଁ କହିଥିଲେ ଯେ ରାଜନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଙ୍ଗନା ବିଜେପି ଟିକେଟ ଚାହୁଁଛି । ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ହିମାଚଳଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସର ଏକ ଗଡ଼ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । ଉର୍ମିଲା କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ – ‘ସମଗ୍ର ଦେଶ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିପଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛି । ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି କି ସେମାନେ କେଉଁଠାରୁ ଆସିଛନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ନିଜେ ଡ୍ରଗ୍ସର ଏକ ଗଡ଼ ଅଟେ । କଙ୍ଗନା ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ରାଜ୍ୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ବଲିଉଡରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଅନେକ ତାରକା ପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନା ଏବଂ ଜୟାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନରେ ଆସିଥିଲେ । ସିନେମାରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଏବଂ ଅବଦାନ ପାଇଁ ଅନେକ ତାରକା ଉର୍ମିଲାଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକରଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି କଣ ଲେଖିଛନ୍ତି:

ଆରଜିଭି ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ,
ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭୁଲ ଶବ୍ଦ କାହା ସହିତ ସମାନ କରିବି ନାହିଁ, ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ରେଙ୍ଗେଲା, ସତ୍ୟା, କଁନ, ଭୁଟ, ଏକ ହସିନା ଥି ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ବହୁମୁଖୀ ଭୂମିକା ତୁଲାଉଛନ୍ତି । ପ୍ରତିଭା ବହୁତ ଅଧିକ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି ।

ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି,

‘ପ୍ରିୟ ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ଜୀ, ମୁଁ ତୁମର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ହରାଉଛି ଯାହା ତୁମେ’ ଇନୋସେଣ୍ଟ, ଚମତ୍କାର, ରେଙ୍ଗେଲା, ଜୁଦାଇ, ରେସ, ସତ୍ୟା, ଭୁତ, କଁନ, ଜଙ୍ଗଲି, ପ୍ୟାର୍ ଟ୍ୟୁନ୍ କିୟା କିୟା, ତେଜାବ୍, ପିଞ୍ଜାର, ଏକ ହସିନା ଥି ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ତୁମର ଅଭିନୟ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ । ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ’

ଅନୁଭା ସିହ୍ନା ଲେଖିଛନ୍ତି:

‘ଅନୁଭବ ହେଉଛି ଯେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି, ଯିଏ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର, ଚମତ୍କାର, ଭାବପ୍ରବଣ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ତୁମ ପାଇଁ ଭଲପାଇବା ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର ।

ଭାରତୀୟ ଅଳଙ୍କାର ଡିଜାଇନର୍ ଫରାହ ଖାନ ଅଲି ଲେଖିଛନ୍ତି:

‘କ୍ଲାସ୍ କଦାପି ଅଭିଯୋଗ କରେ ନାହିଁ ସେ କେବଳ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ । ଉର୍ମିଲା ମାଟୋଣ୍ଡକର, ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର, ତାପସୀ ପନ୍ନୁ, ସୋନୁ ସୁଦ, ହେମା ମାଲିନି, ତୁମେ ସମସ୍ତେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ । ‘

ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି:

‘ଉର୍ମିଲା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟତମ ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯିଏ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଖୋଦେଇଛନ୍ତି … ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଭିନୟ ସହିତ…’

ଉର୍ମିଲାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି:

‘ଉର୍ମିଲାଙ୍କ ଆପ୍ରିକେସନ୍ ପାଇଁ ଏଠାରେ ପୋଷ୍ଟ ଅଛି, ମୁଁ ରଙ୍ଗିଲା ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାର ଅନ୍ୟତମ କାରଣ ଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସେ କେୟାର ଫ୍ରି ଝିଅ ଖେଳିବା ଦ୍ୱାରା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲେ ।’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.