ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରମାଗତ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଫଲୋୟର୍ସ

Bollywood Sushant Singh Rajput his Insta followers are increasing continuously

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆଜି ଆମ ପାଖରେ ନାଁହାନ୍ତି । ମରିବା ପରେ ବି ଆଜି ସେ ଅମର । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ବି ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏକି ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଜୀବିତ ରହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଫ୍ଲାଟରେ ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ୧୪, ୨୦୨୦ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସାରା ଦେଶକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା, କାରଣ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୩୪ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ବଲିଉଡରେ ଏକ ଭଲ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଆଜି ବି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ଆଉ ଆମ ସହିତ ନାହାଁନ୍ତି ।

Even after the death of Sushant Singh Rajput, his Insta followers are increasing continuously.
Google

ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି, ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଦୁନିଆରୁ ବିଦାୟ ନେବା ପରଠାରୁ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କୁ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫଲୋୟର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୯ ନିୟୁତ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫଲୋୟର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସବୁଠାରୁ ପପୁଲାର ମିଡିୟା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆଜି ବି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ରହିଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫଲୋୟର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୩ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ । ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ କେତେ ଥିଲା ଏବଂ ରହିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସବୁବେଳେ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିଲେ ଏବଂ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଉଥଲେ । ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ ଥିଲେ, ସେ ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍ ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିଲେ ।

Even after the death of Sushant Singh Rajput his Insta followers  are increasing continuously
Google

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଆକ୍ଟିଭ ନଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁର ୧୧ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜୁନ୍ ୩ ରେ ସେ ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ପୋଷ୍ଟ ମା’ଙ୍କ ପାଇଁ କରିଥିଲେ । ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ବର୍ଷେ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ବି ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ବି ମନେ ପକାଇ ମେସେଜ କରୁଛନ୍ତି । ଜୁନ୍ ୧୪କୁ ସୁଶାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଲାକ ଡେ କୁହାଯାଉଥିବା ବେଳେ କେହିକେହି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *