ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଚାଲିବ ବସ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା – SRC 

ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଚାଲିବ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଏନେଇ ଆଜି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇଛି, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, shree mandir management recommended govt start making chariot for rath yatra

ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଚାଲିବ ବସ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା – SRC 

ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଚାଲିପାରିବ, ଏନେଇ ଆଜି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇଛି -SRC

କେବେଳ ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ହିଁ ଚାଲିପାରିବ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ । ଅରେଞ୍ଜ ଜୋନ୍ କିମ୍ବା ରେଡ୍ ଜୋନ୍ ରେ ବସ୍ ଚାଲିବାକୁ ଅନୁମତି ନାହିଁ ।

ସାମାଜିକ ଦୂରତ୍ବକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନରେ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନରେ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ଭିତରେ ବସ୍ ଗୁଡିକ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାତ୍ରୀ ପରିବହନ କରିପାରିବେ । ବସ୍ ଗୁଡିକ ରେଡ୍ କିମ୍ବା ଅରେଞ୍ଜ ଜୋନର ସୀମା ମଧ୍ୟକୁ ପ୍ରବେଶ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଚାଲିବ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଏନେଇ ଆଜି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇଛି, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, shree mandir management recommended govt start making chariot for rath yatra
Twitter

ଓଡିଶା ପୋଲିସ କମିଶନର ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ସକାଳ ୭ ରୁ ସଂଧ୍ୟା ୭ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରିବା ମନା । ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଟୁଇଟ୍ କରି ମନା କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଠାରୁ ଏହି କଟକଣା କଡାକଡି ଭାବେ ଲାଗୁହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ କମିଶନର କହିଛନ୍ତି ।

ସମସ୍ତ ଜୋନ୍ ରେ ସଂଧ୍ୟା ୭ ରୁ ସକାଳ ୭ ଟା ଯାଏ କଟକଣା ଲାଗୁହେବ । ଏହି ସମୟରେ ଘରେ ରହିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର ।

ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଚାଲିବ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଏନେଇ ଆଜି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇଛି, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, shree mandir management recommended govt start making chariot for rath yatra
ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଚାଲିବ ବସ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା – SRC

ଜଗତସିଂହପୁରରେ ରାତିରେ କର୍ଫ୍ୟୁ । କର୍ଫ୍ୟୁ ନେଇ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସଂଗ୍ରାମ ମହାପାତ୍ର ଦେଇଛିନ୍ତି ସୂଚନା । ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ୩ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ ଅନୁସାରେ ରାତି ବେଳେ ଯାଆସ ମନା । ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଥିବାରୁ ଲୋକମାନେ ରାତିରେ ବୁଲି ପାରନ୍ତି । ସେହି ଦୃଷ୍ଟି ରୁ ସଂଧ୍ୟା ୭ ରୁ ସକାଳ  ୭ ତା ଯାଏ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି କରିଛୁ । ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ଅବଧି ଶେଷ ହେବ ଯାଏ କର୍ଫ୍ୟୁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ ବୋଲି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ମହାପାତ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରୀନ୍ ଜୋନ୍ ରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ରାତିରେ ଲୋକମାନେ ବୁଲିପାରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲାପାଳ । ସେଥି ପାଇଁ ଏହିପରି ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଜିଲ୍ଲାପାଳ । କରୋନା ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସାରା ଦେଶ ଓ ରାଜ୍ୟ ଲଢେଇକରୁଛି । ସେଥିପାଇଁ ସକାଳ ୭ ରୁ ସଂଧ୍ୟା ୭ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରିବା ମନା ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *