ଚେତେଶ୍ଵର ପୂଜାରାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ ଶତକ, ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

Cheteshwar Pujara maiden twenty20 century watch the video

ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରାଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ) ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ଫୋଲ୍ଡକୁ ଫେରାଇ ନେଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ସାତ ସିଜିନରେ ବିକ୍ରି ହୋଇନଥିବା ପୂଜାରା ଶେଷରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ସିଏସକେ ଦ୍ୱାରା ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଭାରତରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

Syed Mushtaq Ali trophy cheteshwar pujara T20 century
Google

“ମୁଁ ଆଇପିଏଲର ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଟେ । ପୁନର୍ବାର ଫେରିବା ଭଲ, ଏବଂ ମୋତେ ନେଇଥିବାରୁ ମୁଁ CSK କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି” । ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ ମିଡିଆ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଛନ୍ତି । ପୂଜାରାଙ୍କର ଏକ ଦୃଢ କୌଶଳ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଧୀର ବ୍ୟାଟିଂ ଶୈଳୀ ହେତୁ ସେ ସ୍ଲାମ-ବ୍ୟାଙ୍ଗ ଫର୍ମାଟ ପାଇଁ ଫିଟ୍ ବିବେଚିତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫର୍ମାଟରେ ଏକ ମାର୍କ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଦଳର ପିଲର ମନାଯାଉଥିବା ଚେତେଶ୍ଵର ପୂଜାରା ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ କିଣିନେଇଛି । ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ ପୂଜାରାଙ୍କ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଟି-୨୦ ଶତକ ଅଛି । ପୂଜାରା ୨୦୧୯ ରେ ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲ୍ଲୀ ଟ୍ରଫି ସମୟରେ ଶତକ ଲଗାଇଥିଲେ । ଆଇପିଏଲରେ ତାଙ୍କର ଚୟନ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ:

ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହେଉଥିବା ଭାରତର ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ରେଲୱେ ବିପକ୍ଷରେ ସୟଦ ମୁଶତାକ୍ ଅଲି ଟ୍ରଫିରେ ଟି -20 ଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।

ପୂଜାରା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୪ ରେ କିଙ୍ଗସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରେ ଖେଳୁଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ସେ ଛଅଟି ମ୍ଯାଚରେ ୧୨୫ ରନ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ରନ ହାର ୨୫ ଥିଲା ଓ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ ୧୦୦ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ କହିବ ତେବେ ତାଙ୍କ ର୍ପ୍ରଦର୍ଶନ ସାଧାରଣ ରହିଛି । ସେ ୩୦ ଟି ମ୍ଯାଚରେ ୨୦ ରନହାରରେ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ ୧୦୦ ରୁ କମ ଅଟେ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଅଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.