ଚାଇନାର ଟିକଟକ୍ କୁ ଟକ୍କର ଦେବ ଚିଙ୍ଗାରୀ, ଆସିଲା ଟିକଟକ୍ ପରି ଆପ୍ପଲିକେସନ ଚିଙ୍ଗାରୀ ।

ଚାଇନାର ଟିକଟକ୍ କୁ ଟକ୍କର ଦେବ ଚିଙ୍ଗାରୀ, ଆସିଲା ଟିକଟକ୍ ପରି ଆପ୍ପଲିକେସନ ଚିଙ୍ଗାରୀ, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

ଚାଇନାର ଟିକଟକ୍ କୁ ଟକ୍କର ଦେବ ଚିଙ୍ଗାରୀ, ଆସିଲା ଟିକଟକ୍ ପରି ଆପ୍ପଲିକେସନ ଚିଙ୍ଗାରୀ, ମାତ୍ର ୭୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ । ଚାଇନାର ଟିକଟକର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ପାଇଁ ‘ଦେଶୀ’ ଆପ୍ ‘ଚିଙ୍ଗାରୀ’ ଭାରତରେ ଭଲ ଲୋକପ୍ରିୟ ପାଇଛି । ଏହି ଆପ୍ ମାତ୍ର ୭୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇଗଲାଣି । ଚିଙ୍ଗାରି ମଧ୍ୟ ଟିକଟକ୍ ପରି ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓ ଅଂଶୀଦାରର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ।

ଏହି ଆପ୍ପଲିକେସନର ଡେଭଲପରମାନେ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି, ମେଡ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଆପର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି କାରଣ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଚାଇନାର ସୋସିଆଲ୍ ଅପ୍ପଲିକେସନକୁ ବୟକଟ କରୁଛନ୍ତି । ଗାଲଭାନି ଭ୍ୟାଲିରେ ଚୀନ୍ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ସୈନିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ହେବା ପରଠୁ ଭାରତରେ ଚାଇନାର ଉତ୍ପାଦକୁ ବଏକଟ୍ କରିବା ଅଭିଯାନ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ଏହି ସଂଘର୍ଷରେ ୨୦ ଜଣ ଭାରତୀୟ ସୈନିକ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ୧୬ ଜୁନ୍ ରେ ପୂର୍ବ ଲଦାଖର ଗାଲଭାନ୍ ଘାଟିରେ ଘଟିଥିଲା ।

Chingari App Download: How To Download And Install Chingari App On ...
Google

ଚିଙ୍ଗାରୀ ଆପ୍ପଲିକେସନର ଡେଭଲୋପର ବିସ୍ଵତ୍ମା ନାୟକ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗୌତମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଭିଡିଓ ସେୟାରିଂ ଆପ୍ ୫,୦୦,୦୦୦ ଉପଭୋକ୍ତା ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଆହୁରି ଉପଭୋକ୍ତା ମାନେ ଚିଙ୍ଗାରୀ ପରିବାରରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟ ଆପ୍ପଲିକେସନକୁ ପଛରେ ପକାଇଲା ଚିଙ୍ଗାରୀ:

ଆପ୍ପଲିକେସନ ଡେଭଲପର୍ମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଆପ୍ପଲିକେସନ ଟିକଟକର କ୍ଲୋନ୍ ଆପ୍ପଲିକେସନ ମିତ୍ରନ୍ ଆପ୍ପଲିକେସନକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରେ ଚିଙ୍ଗାରୀ ଏକ ନମ୍ବରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି ।

ଚିଙ୍ଗାରୀ ଆପ୍ପଲିକେସନରେ କଣ ଖାସ୍ ଅଛି?
ଚିଙ୍ଗାରୀ ଆପ୍ପଲିକେସନରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇପାରିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଟିଂ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ, ଭିଡିଓ, ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍, ଜିଏଫ୍ ଷ୍ଟିକର୍ ଏବଂ ଫଟୋ ସହିତ କ୍ରିଏଟିଭିଟି କରାଯାଇପାରିବ ।

Ex-SOA University student develops Chingari App, the TikTok ...
Google

ଟିକଟକ୍ କୁ ଟକ୍କର୍ ଦେଉଥିଲା ମିତ୍ରନ୍ ଆପ୍ପଲିକେସନ
ମିତ୍ରନ୍ ଆପ୍ପଲିକେସନ ଟିକଟକ୍ ର ଏକ ଦେଶୀ ସଂସ୍କରଣ ଭାବରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା । ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଆପର ଡାଉନଲୋଡ୍ ସଂଖ୍ୟା ୫୦ ଲକ୍ଷ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି । ଏହି ଆପ୍ପଲିକେସନ ବିଷୟରେ ଭାରତରେ ବହୁତ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଏହି ଆପ୍ପଲିକେସନର ପାକିସ୍ତାନ ସହ ସଂଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା । ଏହା ପରେ ଆପ୍ପଲିକେସନ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ବାହାର କରିଦିଆଗଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.