ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପ୍ରିମିଅର ଲିଗ୍ ରୁ ନାମ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଲେ ୟୁନିଭର୍ସ ବସ୍ ଗେଲ୍ । ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ବାହାରି ଗଲେ କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍ ।

Chris Gayle withdraws name from Lanka Premier League due to this reason, Chris Gayle, Cricket, Nitidina

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଖେଳାଳି କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍ ଲଙ୍କା ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (LPL) ରେ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ । ଗେଲ ଇରଫାନ ପଠାନ, ମୁନାଫ ପଟେଲ, କୁଶଲ ପେରେରା, କୁଶଲ ମେଣ୍ଡିସ, ନୁୱାନ ପ୍ରଦୀପ ଏବଂ ଲିଆମ ପ୍ଲଙ୍କେଟଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଣ୍ଡି ଟସ୍କର ଦଳରେ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ତେବେ ଟସ୍କର୍ସ ବୁଧବାର ରିପୋର୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣରୁ ଗେଲ ତାଙ୍କ ନାମ ଲିଗରୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରି ନେଇଛନ୍ତି । ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏହାର ଫେସବୁକ୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ଲେଖିଛି, ‘କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଭିତ୍ତିକ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି ।’

Chris Gayle withdraws name from Lanka Premier League
Google

ୟୁନିଭର୍ସ ବସ୍ ର ବିକଳ୍ପ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ । ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ର ୧୩ ତମ ସିଜନରେ କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିଥିଲେ ।

କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍ ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ସାତୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ୨୮୮ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ୨୬ ନଭେମ୍ବରରୁ ଲିଗ୍ ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଟସ୍କର୍ସ କଲମ୍ବୋ କିଙ୍ଗ୍ସ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ । ଏହାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନର ସରଫରାଜ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟି -୨୦ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ, ଯାହା ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦେୟ ଏବଂ ଚୁକ୍ତିନାମା ସହିତ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛି ।

ସରଫରାଜଙ୍କୁ ଗଲ୍ ଗ୍ଲାଡିଏଟର୍ସ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ହୋଇଥାନ୍ତେ । ଟସ୍କର୍ସ ଦଳରେ ପୂର୍ବତନ ଭାରତ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଇରଫାନ ପଠାନ, ମୁନାଫ ପଟେଲ, ସ୍ଥାନୀୟ ଖେଳାଳି କୁସାଲ ପେରେରା ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟି -୨୦ ବିଶେଷଜ୍ଞ କୁସାଲ ମେଣ୍ଡିସ ଏବଂ ନୁୱାନ ପ୍ରଦୀପ ଅଛନ୍ତି ।

Chris gayle
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.