କୋଭିଡ଼ -୧୯ ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀ ହସ୍ପିଟାଲର ବାଥରୁମରେ ନର୍ସ ସହିତ କଲା ଏପରି କାମ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ସ୍କ୍ରିନଶର୍ଟ ।

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ମଝିରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ମହାମାରିରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଲୋକ ସବୁ ପ୍ରକାର ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଅଟେ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଜାର୍କତାରେ ଏକ କୋଭିଡ଼ -୧୯ ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀ ଓ ନର୍ସ ବାଥରୁମରେ ସେକ୍ସ କରୁଥିବା ଘଟଣା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି।

Google
ଏହା ଅଟେ ପୁରା ମାମଲା:

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଜାର୍କତାରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ଼-୧୯ ପଜେଟିଭ ମିଳିବା ପରେ ତାକୁ ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେହି ମେଡିକାଲର ବାଥରୁମରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ନର୍ସଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଇଛନ୍ତି। ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ୱାର୍ଟସପ ସ୍କ୍ରିନଶର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସେକ୍ସର ଫଟୋ ଦେଖାଯାଉଛି।

ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେଟ କରାଯାଇଛି:

ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବ ପରେ ମେଡ଼ିକାଲ କର୍ମଚାରୀ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିଛନ୍ତି। ନର୍ସ ଓ ରୋଗୀ ଜଣଙ୍କ ଜର୍କାତାର ଡବ୍ଲୁଏ କ୍ୟାରେଣ୍ଟିନ ସେଣ୍ଟରରେ ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧ ବନାଇଥିବା କଥାର ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ନର୍ସ ନିଜ PPF ସୁଟ ଓହ୍ଲାଇଦେଇଥିଲେ। ହସ୍ପିଟାଲର ଅଧିକାରୀ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେଟ କରିଛନ୍ତି।

Google
ରୋଗୀ ଓ ନର୍ସ ଦୁହେଁ ଗିରଫ:

ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଲେପଟିନେଟ କର୍ଣଲ ଅଲ-ଅରବିନ ବିଏସ କହିଛନ୍ତି ରୋଗୀ ଓ ନର୍ସ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଓ କେସ ଜାର୍କତା ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯାଇଛି। ଅଲ ଅରବିନ ମିଡିଆକୁ କହିଛନ୍ତି ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରକ୍ଷାକାରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛୁ ଓ ଏହି ମାମଲାର ପୁରା ତଥ୍ୟ ମାଗିଛୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.