IND vs AUS: ନାଗପୁର ଠାରେ ଆଜି ଧମାଲ କରିବ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ! ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଦମଦାର ବ୍ୟାଟିଂ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମୋହାଲି କ୍ରିକେଟର ଭାରତୀୟ ଦଳ ହାରି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏପରି ଖେଳ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଯାହାକି ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅଟେ,ସେ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ଲଗାଇଥିଲେ।

ସେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ୩୦ ବଲରେ ପାଞ୍ଚଟି ଛକା ସହିତ ୭୧ ରନର ଦମଦାର ପାରି ଖେଳିଥିଲେ। ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ, ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଫିଟ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନେଟରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସର୍ଟସ ଲଗାଉଥିବା ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛନ୍ତି।

ନେଟରେ ପ୍ରାକ୍ଟିସ କରୁଥିବା ହାର୍ଦିକଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାରତୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଖବର ଅଟେ। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳା ଯାଇଥିବା ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଅଳରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜ ବ୍ୟାଟିଂର ଯେଉଁ ଟ୍ରେଲର କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଦେଖାଇଛନ୍ତି, ନାଗପୁର ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ।

ଏସିଆ କପରେ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ ସହ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତାଇବାରେ ପରେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଂଟର ଅନ୍ୟ ମ୍ୟାଚରେ କିଛି ଖାସ କରି ପାରି ନଥିଲେ। ପ୍ରାୟ ଅନୁମାନ ହେଉଛି ଯେ, ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜରେ ସେ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ମୋହାଲିରେ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ ରେ ସେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ।

ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଜଣେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଲରାଉଣ୍ଡର।ସେ IPL 2022 ରେ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର କ୍ୟାପଟେନ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଦଳକୁ ଚମ୍ପିୟନ କରାଇଥିଲେ। ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବ୍ୟାଟିଂ ସହ ବୋଲିଂରେ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.