ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କୁ ଟେଷ୍ଟରେ ସୁଯୋଗ ମିଳୁ ନଥିବାରୁ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି ଏହି ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ, କହିଛନ୍ତି – ଏହା ବହୁତ ବିଚଳିତ କରୁଛି

Cricket Aakash Chopra is disappointed because Yuzvendra Chahal did not get a chance in the Test

ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ସୁଯୋଗ ନପାଇ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ମନେ କରନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମତେ ଏହି ଜିନିଷ ଟିକେ ବିଚଳିତ କରୁଛି । ଆକାଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚହଲଙ୍କ ନାମ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ କେବେବି ବିଚାର କରାଯାଇ ନାହିଁ, ମୋତେ ଏହା ଅଜବ ଲାଗୁଛି । ତାଙ୍କର ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର ଦକ୍ଷତା ଅଛି । ତଥାପି ସୁଯୋଗ ନ ପାଇବା ନିରାଶାଜନକ । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଆକାଶ ଏହି ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ।

Aakash Chopra is disappointed because Yuzvendra Chahal did not get a chance in the Test
Google

ଆକାଶ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ODI ଏବଂ T20 ଖେଳନ୍ତି, ଆଉ ସେଠାରେ ଭଲ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ, ତୁମେ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ମୁଁ ଚାହଲଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି, ମୁଁ ଭାବୁଛି ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ । ସେ ଜଣେ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥିବା ବୋଲର । ସେ ସଠିକ୍ ବେଗରେ ବୋଲିଂ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ବୋଲିଂ ଲାଇନ ମଧ୍ୟ ସଠିକ୍ ।

ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ଚହଲଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭଲ: ଆକାଶ

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚହଲ କେବଳ ସୀମିତ ଓଭର କ୍ରିକେଟରେ ଭାରତ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ କ୍ରିକେଟରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚହଲ ହରିୟାଣା ପକ୍ଷରୁ ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳନ୍ତି । ସେ ଲାହଲିରେ ଅଧିକାଂଶ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ସବୁଜ ଟପ୍ ୱିକେଟ୍ ଅଛି, ତାହା ସ୍ପିନରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ନାହିଁ । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଚହଲ ୩୧ ଟି ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ମ୍ୟାଚରେ ୮୪ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯିବ ।

Aakash Chopra is disappointed because Yuzvendra Chahal did not get a chance in the Test
Google

‘ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଚହଲ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ’

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ରେ ଚାହଲଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ନଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଆକାଶଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଗଲା, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଚଳିତ ସିଜିନର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମ୍ୟାଚରେ ଯାହା ଘଟିଥିଲା ​​ସେଥିପାଇଁ ଚହଲଙ୍କ ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଉଠାଇବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ଅନେକ ଥର ଏହା ଘଟେ ଯେ ଆପଣ ୱିକେଟ୍ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସିଜନରେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୱିକେଟ୍ ନେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ୟୁଏଇରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଚହଲ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ବୋଲି ଆକାଶ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ।

ଚହଲ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୪ ଟି ODI ରେ ୯୨ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବାବେଳେ ଏହି ଲେଗ ସ୍ପିନର ୪୮ ଟି -20 ରେ ୬୨ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି । ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିବାର ୫ ବର୍ଷ ବିତିଗଲା କିନ୍ତୁ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ନାହିଁ ।

IPL 2021: Yuzvendra Chahal's spot not under scanner after PBKS defeat, says  RCB coach Simon Katich
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *