ଅଭିମନ୍ୟୁ ଈଶ୍ୱରନ୍ ଦେଲେ ବଡ ବୟାନ – କୌଣସି ଆଇପିଏଲ୍ ଦଳ ମତେ କିଣି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଅଛି ।

Cricket Abhimanyu Easwaran said no IPL team has bought but now I am in Team India

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ଓପନର୍ ଭାବରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଈଶ୍ୱରନ୍ (Abhimanyu Easwaran) କୁ ଚୟନ କରିଛି । ଭାରତୀୟ ଦଳ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଫାଇନାଲ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ୪ ଟି ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ଏହି ଦଳ ସହିତ ଯାଉଛନ୍ତି ।

Abhimanyu Easwaran selection as the standby opener for the England tour.
Google

ବଙ୍ଗଳା ଓପନର୍ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଈଶ୍ୱରନ୍ (Abhimanyu Easwaran) ମଧ୍ୟ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ୱାରା ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ସୁଯୋଗ ପାଇ ଈଶ୍ୱରନ୍ ବହୁତ ଖୁସି । ଇଶ୍ୱରନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପରି ଭେଟେରାନଙ୍କ ନିକଟରେ ରହି ସେ ଅନେକ କିଛି ଶିଖିବେ । ଏଥି ସହିତ, ଇଶ୍ୱରନ୍ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ରେ କେହି କିଣି ନ ପାଇଥିବାରୁ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦଳରେ ସିଲେକସନ କରିଥିବାରୁ ସେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇଶ୍ୱରନ୍ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି । ଜାତୀୟ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା ସ୍ୱାଧୀନତାର ବିଷୟ । ଯେତେବେଳେ ମୋତେ କଲ ଆସିଲା ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି । ଯଦିଓ ଏହି ଖବର ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ନଥିଲି, ମୁଁ ଆଶା କରିଥିଲି । ଜଣେଇ ଦେବୁ ଯେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଘରୋଇ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ ଇଶ୍ୱରନ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଦଳ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ ।

Abhimanyu Easwaran said - no IPL team has bought, but now I am in Team India
Google

IPL 2021 ରେ କ୍ରେତା ନ ପାଇ ନିରାଶ:

ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇଶ୍ୱରନ୍ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ରେ କୌଣସି କ୍ରେତା ପାଇଲେ ନାହିଁ, ଏହି ଖେଳାଳିମାନେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଇଶ୍ୱରନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇମାସ ପରେ ସେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ଅଂଶ ଏବଂ ଏହାଠାରୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ କିଛି ନାହିଁ । ଇଶ୍ୱରନ୍ କହିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ କେହି ମୋ ପାଇଁ ଟେଣ୍ଡର କରିନଥିଲେ, ମୁଁ ଏଥିରେ ଦୁଃଖିତ । କିନ୍ତୁ ଦୁଇମାସ ପରେ ମୁଁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ଅଟେ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଘରୋଇ ସିଜିନରେ ମୁଁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବି ଏବଂ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୨ ରେ ଖେଳିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ।

ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇଶ୍ୱରନ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ:

କହି ରଖିବୁଯେ, ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇଶ୍ୱରନ୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଏ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଆସୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ତାଙ୍କର ହାରାହାରି ୪୮.୭୨ ଏବଂ ତାଲିକା ଏ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ହାରାହାରି ୪୩ ରୁ ଅଧିକ ରନ୍ କରନ୍ତି । ଏହି ବେଙ୍ଗଲ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଭବିଷ୍ୟତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ, ସେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବେ ।

Abhimanyu Easwaran All about batsman on standby for World Test Championship final
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *