IPL 2021: ଆଇପିଏଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର । ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

Cricket Before IPL 2021 resumes Mumbai Indians got great news Trent Boult will play in IPL UAE

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୧ (IPL 2021) ର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯିବ । କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ୟୁଏଇରେ ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ କରିବାକୁ ବିସିସିଆଇ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛି । ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଦଳ ବଡ଼ କ୍ଷତି ଭୋଗୁଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଅନେକ ଦଳର ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ସନ୍ତୁଳନ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ । ତେବେ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଏକ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି । ବାମହାତୀ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବାକୁ ଯିବେ ।

ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ ଏକ ଡିଜିଟାଲ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳେ ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଶେଷ କରିବେ । ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଭାରତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦେଶ । ମୁଁ ସେଠାରେ ବହୁତ ଅନୁଭବ କରିଛି । ଭାରତର ପ୍ରଶଂସକ, ସଂସ୍କୃତି ସବୁଠୁ ଭଲ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ପରିସ୍ଥିତି ଅଲଗା ଥିଲା । ଲୋକମାନେ ବାହାରକୁ ବାହାରୁ ନଥିଲେ ଏବଂ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ନଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇପିଏଲ୍ ୟୁଏଇ ଯାଉଛି ଏବଂ ଯଦି ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ, ମୁଁ ଖେଳିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଯିବି । ଗତ ବର୍ଷ ମୁଁ ସେଠାରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲି ।

IPL 2021: Trent Boult said that if he gets a chance, he will go to play in the UAE
Google

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଥିଲେ:

ବୋଲ୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ସିଜନରେ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ସଫଳତାରେ ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ଭୂମିକା ଥିଲା । ଏହି ବାମହାତୀ ବୋଲର ୧୫ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୨୫ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ବୋଲ୍ଟ ବିପକ୍ଷ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଉପରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଯଦିଓ ଏଥର ସେ ଭାରତରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ୭ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ମାତ୍ର ୮ ୱିକେଟ୍ ନେଇପାରନ୍ତି, ବୋଲ୍ଟ ୟୁଏଇ ପିଚ୍ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ପୂର୍ବ ଭଳି ସମାନ ସଫଳତା ଦେବେ । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇବା ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ୭ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୪ ଟି ବିଜୟ ସହ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଅଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *