ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କୁ ଝଟକା, ଜୀବନ ଲଢେଇରେ ହାରିଗଲେ ତାଙ୍କ ପିତା ।

Cricket Bhuvneshwar Kumar's father kiran pal singh passed away due to cancer

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଏକ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କ ପିତା କିରଣପାଲ ସିଂ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କର୍କଟ ରୋଗ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରିଆସୁଥିଲେ । ଭୁବନେଶ୍ୱରଙ୍କ ପିତା ମିରଟରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ । ଭୁଭି ତାଙ୍କ ଘରେ କିଛି ସମୟ ରହି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲେ । ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କ ପିତା ୟୁପି ପୋଲିସରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ ।

Bhuvneshwar Kumar's father passes away at the age of 63
Google

ଭୁବନେଶ୍ୱରଙ୍କ ପିତା କିରଣପାଲ ସିଂଙ୍କର କର୍କଟ ରୋଗ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର AIIMS ଏବଂ ନୋଏଡା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବିଦେଶୀ ଡାକ୍ତରମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର କେମୋ ଥେରାପି ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ନୋଏଡା ଠାରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ପରେ ସେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ପୁଣି ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଗଙ୍ଗନଗରର ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିବାର କିଛି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁଜାଫରନଗର ଅଞ୍ଚଳର ମୁସୁରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଯକୃତ ରୋଗ ହେତୁ ସେ ଜଣ୍ଡିସ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୁଭି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା ଇନ୍ଦ୍ରଶ ଦେବୀ ଏବଂ ଭଉଣୀ ରେଖା ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲେ । ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଘରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସେବା କରୁଥିଲେ । ଇଂଲଣ୍ଡର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଘରେ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଥିବା କୁହାଯାଇଥିଲା । ଅତୀତରେ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ଥିବା ପରେ ବି କିରଣପାଲ “ଆଇସିସି ପ୍ଲେୟାର ଅଫ୍ ଦି ମନ୍ଥ” ପାଇଁ ଭୁଭିଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ, ଭୁଭି ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଭୋଟ୍ ସହିତ ମାସର ପ୍ଲେୟାର ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଏଥିରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ ।

୨୦୧୫ ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଥିଲା:

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତରେ ଥିଲେ । ଜମି ଚୁକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ଏହି ଧମକ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ମିରଟର ଡିଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର ପରିବାରକୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

Bhuvneshwar Kumar's Father Dies Aged 63 in Meerut
Google

ଭୁବୀ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତକୁ ଯିବେ କି?

ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଜୁଲାଇରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ କରିବେ କି? ଜୁଲାଇରେ ଭାରତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ । ନିକଟରେ ଭୁଭି ଆହତ ହେବା ପରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ODI ଏବଂ T20 ରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *