IND vs ENG: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଲାଗିଲା ବଡ ଝଟକା, ଆହତ ହେଲେ ଏହି ଷ୍ଟାର ଓପନର୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍, ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ ପଡିଲେ

Cricket IND vs ENG Big blow to Team India Shubman Gill likely to be out from first test

ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ (ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ) ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଆଘାତ କାରଣରୁ ଓପନର୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶୁବମାନ ଗିଲ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳି ପାରିବେ ନାହିଁ । ତଥାପି, ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବାକି ଅଛି । ଗତ ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ୍ ଏବଂ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ର ଫାଇନାଲରେ ଶୁଭମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ନଥିଲା । ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନାର ସମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି ।

IND vs ENG Test Series: Big blow to Team India, Shubman Gill of England
Google

କ୍ରିକବଜ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଶୁଭଗାନ୍ ଗିଲ୍ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କ ଆଘାତ ଉପରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟତା ନାହିଁ । ସେ ବୋଧହୁଏ ସେ ହାମଷ୍ଟ୍ରିଂ ଆଘାତରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଖେଳରୁ ବାହାରେ ରହିବେ । ତେବେ ସେ ଘରକୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଦଳ ସହିତ ରହିବେ । ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ସେ ଫିଟ୍ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ନାସିର ହୁସେନ୍ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ:

ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ନାସିର ହୁସେନ୍ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଫାଇନାଲରେ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଫାଇନାଲରେ ବିଫଳତା ହେତୁ ଶୁଭମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବା କଷ୍ଟକର । ତେବେ ଏହା ଅପେକ୍ଷା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଅଧିକ ଅସୁବିଧା ହେବ । ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ କିମ୍ବା କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଖେଳିପାରିବେ ।

IND vs ENG: Big blow to Team India, Shubman Gill out of the opening test
Google

ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଫାଇନାଲ ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ୨୦ ଦିନର ବିରତି ଦିଆଯାଇଛି । ଖେଳାଳିମାନେ ଜୁଲାଇ ୧୪ ରେ ଏକାଠି ହେବେ । ଏହା ପରେ ଅନ୍ତଃ-ସ୍କ୍ୱାଡ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ । ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଅଗଷ୍ଟ ୪ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ୨୦୧୮ ରେ, ଇଂଲଣ୍ଡ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ୧-୪ ରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା । ଏହା ଉପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ପୁରୁଣା ପରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ଉପରେ ରହିବ । ସେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ରେ ଗୋଟିଏ ବି ଶତକ ହାସଲ କରିପାରି ନଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *