ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ବାତିଲ! ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ କଣ ରହିଛି ଏହା ପଛରେ କାରଣ

Cricket India vs South Africa T20 series canceled due to IPL 2021 report

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ୨୦୨୧ ସିଜନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଉପରେ ପଡିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ବାତିଲ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି । ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଏହି ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ, ଯାହା ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବିସିସିଆଇ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ବିବେଚନା କରୁଛି ।

India v South Africa ODI series rescheduled
Google

ବିସିସିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜ୍ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ହେଇପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଆଇପିଏଲଠାରୁ କିଛି ଭଲ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଇପିଏଲ ୟୁଏଇରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ, ଯାହା ୧୯ କିମ୍ବା ୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ । ଅକ୍ଟୋବର ୧୦ ରେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳା ଯାଇପାରେ । ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜ ଆୟୋଜନ କରିବା ଅସମ୍ଭବ । ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଖବର ଉପରେ ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସରକାରୀ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ହୋଇନାହିଁ । ଯଦି ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ବାତିଲ ହୁଏ, ତେବେ ବିସିସିଆଇ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତରେ ଅଧିକ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିପାରେ ।

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ:

ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପରେ ଭାରତର ଟୁର ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ହେବ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ନଭେମ୍ବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ସିରିଜର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ମଧ୍ୟ ବଦଳିପାରେ । ଯେତେବେଳେ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ସମାପ୍ତ ହେବ, ସିରିଜର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଏହା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଭାରତରେ କରୋନା ଅବସ୍ଥା ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବ ।

India-South Africa T20 series canceled, decision due to IPL 2021!
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *