IPL 2021: ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଆସିଲା ଉପଡେଟ, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ହେବ ଆରମ୍ଭ ଏବଂ କେବେ ଫାଇନାଲ ।

Cricket IPL 2021 phase 2 dates for IPL will start on September 17 the final match on October 10

କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ର ୧୪ ତମ ସିଜନ୍ (IPL 2021) ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂଯୁକ୍ତ ରାଷ୍ଟ୍ର (UAE) ରେ ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳା ଯିବା । ଆଇପିଏଲର କଠୋର ବାୟୋ ବବୁଲରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ପ୍ରବେଶ ପରେ ୨୯ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଲିଗ୍ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଗଲା । ନିକଟରେ ବିସିସିଆଇର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଅବଶିଷ୍ଟ ୩୧ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯିବ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ତାରିଖ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୭ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଫାଇନାଲ ଅକ୍ଟୋବର 10 ରେ ଖେଳାଯିବ ।

IPL News: The second leg of the IPL will start on September 17, the final match on October 10!
Google

ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କାରିବିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (CPL 2021) କାରଣରୁ ବିସିସିଆଇ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଘୋଷଣା କରି ନାହିଁ । ଅଗଷ୍ଟ ୨୮ ରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିପିଏଲ୍ ଖେଳାଯିବ । ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଲିଗ୍ ୭ ରୁ ୧୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କରିବା ପାଇଁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବୋର୍ଡ ସହିତ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି । ଯାହାଫଳରେ ସେହି ଲିଗରେ ଖେଳୁଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ପ୍ଲେୟାର ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବ ।

ଆଗାମୀ 10 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବିସିସିଆଇ ଘୋଷଣା କରିପାରେ:

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତା ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବିସିସିଆଇ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ତାରିଖ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଘୋଷଣା କରିବ । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିସିସିଆଇ ଆଇପିଏଲରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବୋର୍ଡ ବିଷୟରେ ଇଂରାଜୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛି । ତେବେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବୋର୍ଡ ଏହାର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିସାରିଛି ।

IPL 2021: Pat Cummins has said not to play in the current season of IPL
Google

ଏହି ସମୟରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ (KKR) ଏକ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ଦଳର ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ତଥା ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ପାଟ କମିନ୍ସ ଆଇପିଏଲର ଚଳିତ ସିଜନରେ ଖେଳିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଚଳିତ ସିଜନରେ ଦଳ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରି ନ ଥିବାରୁ ଏହା ଦଳକୁ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଦଳ ୭ ଟି ମଧ୍ୟରୁ ମାତ୍ର ୨ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି, ୫ ପରାସ୍ତ । ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଦଳ ୭ ନମ୍ବରରେ ଅଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *