କେକେଆର୍ କୋଚ୍ ବ୍ରେଣ୍ଡନ୍ ମ୍ୟାକକୁଲମଙ୍କ ବଡ ବୟାନ, ଶୁବମାନ ଗିଲ ହେବେ କେକେଆର୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ!

Cricket KKR Coach's big statement said Shubman Gill will soon become the captain of the IPL team and probably also of India

କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ (କେକେଆର୍) କୋଚ୍ ବ୍ରେଣ୍ଡନ୍ ମ୍ୟାକକୁଲମ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଭାରତର ଯୁବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆଇପିଏଲ୍ ରେ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗିଲଙ୍କର ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କ୍ରିକେଟ୍ ମନ ଅଛି ଏବଂ ସେ ଏକ ସମୟରେ ଉଭୟ ଦଳର ଦାୟିତ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । କ୍ରିକବଜ୍ ସହିତ ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ମ୍ୟାକକୁଲମ୍ ଗିଲଙ୍କ ସମ୍ଭାବନା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ।

Coach's big statement, said- Shubman Gill will soon become the captain of the IPL team and probably also of India
Google

ଆଇପିଏଲର ୧୪ ତମ ସିଜନରେ, ଯାହା କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା, ଗିଲ୍ ୭ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ହାରାହାରି ୧୮.୮୫ ରେ ୧୩୨ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆକ୍ରମଣକାରୀ T-20 ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ତର ଖୋଲିବାକୁ କେକେଆର ଅତି ନିକଟତର । ମ୍ୟାକକୁଲମ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗିଲ୍ ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଖେଳରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବି ।

ଗିଲ ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ T-20 ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମ୍ୟାକକୁଲମ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ବିଷୟରେ ଗିଲଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେଇ ପାରିବି ନାହିଁ । ସେ ମୋ ଠାରୁ ଭଲ ହିଟ୍ କରନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ କିମ୍ବା ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଗିଲଙ୍କୁ ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଟି -୨୦ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଦେଖିବା ।

Coach's big statement, said- Shubman Gill will soon become the captain of the IPL team and probably also of India
Google

ସମ୍ପ୍ରତି ଶୁବମାନ ଗିଲ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହିତ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାକି ୧୮ ରୁ ୨୨ ଜୁନ୍ ମଧ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ପାଞ୍ଚ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବେ । ଗିଲ ଐତିହାସିକ ଫାଇନାଲର ଏକ ଅଂଶ ହେବେ କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ । ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଗିଲ ଇନଷ୍ଟ୍ରା-ସ୍କ୍ୱାଡ଼ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ସେ ୧୩୫ ବଲରୁ ୮୫ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *