ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌: କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଫିଟ୍, ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଚେନ୍ନାଇକୁ ଯିବେ ସଡକ ପଥରେ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

Cricket KL Rahul is fit for England tour WTC Final India vs New Zealand know details

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ସମୟରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (K L Rahul) ଙ୍କ ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସ ଅପରେସନ୍ କରାଯାଇଥିଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି । ବୁଧବାର ସେ ଚେନ୍ନାଇରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିବେ ।

World Test Championship: KL Rahul is fit for England tour
Google

ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିଛି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ସମୟରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସ ଅପରେସନ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ କାରଣରୁ ଲିଗ୍ ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା । ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଫାଇନାଲ ପାଇଁ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ବୁଧବାର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବେ ।

କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ପ୍ରଥମେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଚେନ୍ନାଇକୁ ସଡକ ପଥ ଦେଇ ଯିବେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ରାହୁଲଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଭଳି ରାସ୍ତାରେ ଚେନ୍ନାଇ ଯାଇ ସେଠାରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବେ । ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମେ ୨୪ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ବାୟୋ ବବୁଲରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ, ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କର ଦୁଇଟି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ ରହିବ ଏବଂ ଉଭୟ ପରୀକ୍ଷାରେ ନକାରାତ୍ମକ ଆସୁଥିବା ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ବାୟୋ ବବୁଲରେ ରଖାଯିବ ।

WTC Final: KL Rahul is fit for England tour, will go from Bengaluru to Chennai by road!
Google

ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନ ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଉଡ଼ିବ:

ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଯାଉଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳିମାନେ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବେ । ଏହି ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନ ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଉଡ଼ିବ । ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଥିବାବେଳେ ହନୁମା ବିହାରୀ ଇଂଲଣ୍ଡରେ କାଉଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଛନ୍ତି । ଚେନ୍ନାଇରୁ ଉଡ଼ୁଥିବା ଚାର୍ଟରରେ ଆର ଅଶ୍ୱିନ୍ ଏବଂ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଉଡ଼ିବେ । ତାଙ୍କ ସହ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦେବେ । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଉଡ଼ୁଥିବା ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନରେ ରୀଷଭ ପନ୍ତ, ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ଉମେଶ ଯାଦବ, ଆବେଶ ଖାନ, ଅଭିମନ୍ୟୁ ଏସୱାରାନ ଏବଂ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଯିବେ । ଗୁଜୁରାଟରୁ ସଡ଼କ ଦେଇ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା, ଅକ୍ଷାର ପଟେଲ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଅର୍ଜନ ନାଗଭାସୱାଲା ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *