କ୍ରିକେଟର ସ୍ମୃତି ମଣ୍ଡନା ଏବଂ ଜେମିମାଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କେରଳର ଏହି ଛୋଟ ଝିଅ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ ।

Cricket little girl from Kerala ready to challenge Smriti Mandhana and Jemima the video will surprise

ଭାରତୀୟ ମାନେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । କ୍ରିକେଟ ଖେଳକୁ ଦେଶରେ ଧର୍ମ ପରି ମଧ୍ୟ ପୂଜା କରାଯାଏ । ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ୍ ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ମଧ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଏହା ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି କ୍ରୀଡ଼ାରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରମାଣ କରିଛି ଯେ ଭାରତରେ ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ କେରଳର ମେହକ ନାମକ ଜଣେ ଝିଅର । ଭିଡିଓରେ, ମହେକ୍ ଷ୍ଟେଟ ଡ୍ରାଇଭ୍, ପୁଲ ସଟ୍ ଏବଂ ଫ୍ଲିକ୍ ସଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

This Kerala girl child is ready to challenge Smriti Mandhana and Jemima, the video will surprise
Google

ମେହେକଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । କାରଣ ଏପରି ବୟସରେ ସେ ଷ୍ଟେଟ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଖେଳୁଛନ୍ତି, ପୁଲ ସଟ୍ ମାରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଦେଖିବା ସହଜ ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଖେଳିବା କଷ୍ଟକର ।

ଭିଡ଼ିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀ @ shams_oftabriz ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି- ଏଠାରେ ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କେରଳର ଟିକିଏ ସୁଗନ୍ଧ ଅଛି । ଏହି କ୍ୟାପସନ୍ ସହିତ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଭାରତୀୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଜେମିମା ରୋଡ୍ରିଗୁସ୍ ଏବଂ ସ୍ମୃତି ମଣ୍ଡନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି । ମେହେକଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଜେମିମା ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଏହି ଝିଅକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Biju George (@shams_oftabriz)

ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟ କେରଳର ଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଥ୍ରିସୁର ଭିଗ୍ନାଜ ପ୍ରେଜିତର ଜଣେ ୯ ବର୍ଷର ବାଳକ ଷ୍ଟମ୍ପରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ପରି ଏକ ସ୍କୁପ ସଟ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ @ ଗ୍ରେଡେକ୍ରିକେଟର ଟ୍ୱିଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏହି ବାଳକକୁ ପ୍ରାୟୋଜିତ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ରୟାଲ୍ସ ଅଧିନାୟକ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏହି ଶିଶୁର ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଆରଆର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *