ଏମଏସ ଧୋନି କ୍ଷୀରର ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ଉଠାଇଥିଲେ ପ୍ରଶ୍ନ – କ୍ଷୀରବିକାଳୀମାନେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲେ କଣ ପାଇଁ ମାଗୁଛନ୍ତି ଅଧିକ ପଇସା

Cricket MS Dhoni discussing on the price of milk said milkmen ask for more if they go and pick them up

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନି ଲାଇମଲାଇଟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି । ଯାହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା । ଗତ ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟରେ, ସେ ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ସମାଲୋଚନାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଚୁପଚାପ୍ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ନୁହଁନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି, ତଥାପି ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ସୀମିତ ପୋଷ୍ଟ ଅଛି । ସେ ସାକ୍ଷାତକାର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଅଧିକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଅବଶ୍ୟ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ ।

MS Dhoni
Google

୨୦୧୩ ରେ, ରାଞ୍ଚିରେ ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବାବେଳେ ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସେ ରାଞ୍ଚିରେ କ୍ଷୀରର ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଇଛି । ଯଦିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେଦିନ ଏତେ କ୍ରେଜ ନଥିଲା, ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଶବ୍ଦକୁ ମଧ୍ୟ ଚାପି ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ରାଞ୍ଚିରେ ଯଦି ଦୁଗ୍ଧଚାଷୀ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ କ୍ଷୀର ଆଣିଦେଉଛିନ୍ତି, ତେବେ ସେ ୩୨ ଟଙ୍କା ନେଇଥା’ନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ଆଣିବାପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ସେ ୩୪ ଟଙ୍କା ମାଗନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଗ୍ଧଚାଷୀମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ଆଣିବାକୁ ଗଲେ କ୍ଷୀରରେ ପାଣି ମିଶ୍ରଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ ।

୨୦୧୩ ରେ ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଟ୍ରଫି ଏବଂ ଟ୍ରାଇ-ସିରିଜ୍ ଜିତିବା ପରେ ସେ ବିଶ୍ରାମ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏହାକୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଧୋନିଙ୍କ ବିରତି ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଜିମ୍ବାୱେ ବିପକ୍ଷରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କମାଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

MS Dhoni and Virat Kohli
Google

ଗତ ବର୍ଷ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଦଳ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିପାରି ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲର ଚଳିତ ସିଜନରେ ତାଙ୍କ ଦଳ ଏହାର ପୁରୁଣା ଶୈଳୀରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲା CSK ୭ ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ୫ ଟି ଜିତିଥିଲା ।​ କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ୨୯ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ IPL 2021 କୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଗଲା । ଏହି ସିଜିନର ଅବଶିଷ୍ଟ ୩୧ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ୟୁଏଇରେ ଖେଳା ଯିବା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *