IPL ମେଗା ଅକ୍ସନ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇରେ ପଂହଁଚିଲେ ଧୋନି! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛରେ ଥିବା ଖାସ କାରଣ!

୨୦୨୨ ମେଗା ଅକ୍ସନ ହେବା ଆଗରୁ ହିଁ ଭାରତୀୟ ପୂର୍ବ ଅଧିନାୟକ ଏମ ଏସ ଧୋନୀ ଚେନ୍ନାଇ ପହଂଚି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କର ଶେଷ ଅକ୍ସନ ହେଇପାରେ । ଏହାକୁ ସେ ବହୁତ ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀରତା ସହ ନେଉଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ର ଅକ୍ସନ ହେବାକୁ ଆଉ ୩ ସପ୍ତାହରୁ ମଧ୍ୟ କମ ସମୟ ରହିଛି ଆଉ ତାହା ଆଗରୁ ହିଁ ତାଙ୍କର ଚେନ୍ନାଇ ପହଂଚିବା କାଫି ସାରା ପ୍ରଶ୍ନ ମାନଙ୍କୁ ଉପୁଜାଇଛି।

Google

ସେ ଆଗ ସିଜିନର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ହିଁ ଚେନ୍ନାଇ ଆସିଥାଇ ପାରନ୍ତି। ମେଗା ଅକ୍ସନ ୧୨ ଆଉ ୧୩ ଫେବୃଆରୀକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଅଛି ଏବଂ ଏହା ଆଗରୁ ଧୋନୀ ଚେନ୍ନାଇରେ ନିଜର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖିବେ। ଏହା ଭିତରେ ଟିମ ତାଙ୍କ ଅକ୍ସନ ରଣନୀତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଚାର କରିବ। ଯେତେବେଳେ କି ଅକ୍ସନ ଭିତରେ ଧୋନୀଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତିର ଆଶଙ୍କା ମଧ୍ୟ ରହିପାରେ। ଇନସାଇଡ଼ ସ୍ପୋର୍ଟର ଖବର ମୁତାବିକ ଧୋନୀ ନିଲାମୀ ଭିତରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ମାତ୍ର ଏହା ତାଙ୍କ ଫଇସଲା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ।

ଧୋନୀଙ୍କର ଏହା ଶେଷ ସିଜିନ ହେଇପାରେ:

ତେବେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଏମ ଏସ ଧୋନୀଙ୍କର ଶେଷ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନ ହେଇପାରେ ଆଉ ଏହା ଉପରେ ସେ କିଛି ମତାମତ ପ୍ରଦାନ କରିନାହାନ୍ତି। ତେବେ ସୂତ୍ର ମୁତାବିକ ଧୋନୀ ଏହା ବାବଦରେ କିଛି କହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କର କଥାର ଅପେକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କାହାରି ପାଖରେ ନାହିଁ। ଇନସାଇଡ଼ ନିଉଜ ମୁତାବିକ ଧୋନୀ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ଅଟନ୍ତି ଆଉ ସେ ଯେବେ ଛାଡିବାର ଫଇସଲା କରିବେ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ।

Google

ତେବେ ଏହି ସବୁ ଭିତରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଦରମାରେ ଅନେକ ଛାଡ଼ ଆସିଛି। ଟିମ ୧୬ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ରୂପେ ରିଟେନ କଲେ ଏବଂ ମୋଇନ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କୁ ୬ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ। ଧୋନୀଙ୍କୁ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ରିଟେନ କରା ଯାଇଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *