କୋଚ୍ ପଦ ସରିବା ପରେ ରଣବିର ସିଂ ଙ୍କ ଡାନ୍ସ କରିବାର ନଜର ଆସିଲେ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଲୋକମାନେ ବର୍ଷ ୨୦୨୨ର ସ୍ୱାଗତ ନିଜ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ କରିଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ପୂର୍ଵ କୋଚ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ୨୦୨୨କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଅଭିନେତା ରଣବିର ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓରେ ସେ ରଣବିର ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ନାଚୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିବା ସହ ରଣବିର ସିଂହଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ ଶିଖାଇବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ୨୦୨୨ରେ କିଛି ଏପରି ଆସିବା ପସନ୍ଦ। ରଣବିର ସିଂହ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଟିପ୍ସ ଦେଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତିକି ବର୍ଷ ୨୦୨୨ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର, ଭଲସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପ୍ରେରକଦାୟକ ହେଉ।

ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ତାହା ଫିଲ୍ମ ୮୩ର ପ୍ରିମୀୟର ନାଇଟର ଅଟେ। ୨୪ ଡିସେମ୍ବର ୧୯୮୩ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ବିଷୟରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଫିଲ୍ମ ଘରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ସିଲେବସ ଓ ମିଡ଼ିଆ ପାଇଁ ଖାସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ୧୯୮୩ ବିଶ୍ୱକପରେ ସାମିଲ ସବୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା।

ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୧ ଶେଷ ହେବା ସହିତ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଭାରତୀୟ ଟିମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସେ ପୂର୍ବରୁ କହିଦେଇଥିଲେ କି ସେ ଆଉ କୋଚ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବେନି। ଏହା ପରେ ସେ ଲର୍ଡ଼ସ ଲିଗ କ୍ରିକେଟ ସହିତ ନୂଆ ପାରି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *