IPL 2022 ପାଇଁ ଧୋନୀଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋ!

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଂଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ୧୫ତମ ସିଜିନ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ରୂପେ ନିଜର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ର ଆରମ୍ଭ ୨୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ୬ ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ର ସିଡ୍ୟୁଲ ଘୋଷଣା କରି ଦିଆଗଲା। ସିଏସକେର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ଶ ବିପକ୍ଷରେ ୨୬ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଅଛି। CSK ଏହା ନିମନ୍ତେ ନିଜର ପ୍ରାକ୍ଟିସ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି।

ଏହା ଭିତରେ ଧୋନୀ ଏକ ଅଲଗା ହିଁ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ଅଲଗା ହିଁ ନଜର ଆସୁଛି। ତାହା ପ୍ରାୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହଟକେ ଦେଖା ଯାଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧୋନୀଙ୍କର ନୂଆ ଲୁକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଧୋନୀଙ୍କ କ୍ୟାପଟେନସି ଥିବା ସିଏସକେ ପ୍ରକୃତରେ ଏବେ ଡିଫେଣ୍ଡିଙ୍ଗ ଚାମ୍ପିୟାନ ଅଟେ। ଯାହା ଜଣା ପଡୁଛି କି ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ଧୋନୀଙ୍କର ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ଶେଷ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନ ହୋଇପାରେ। ମାତ୍ର ସେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ରେ ପୁଣି ଥରେ ଆଇପିଏଲରେ କ୍ୟାପଟେନସି କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିବାର ଚାନ୍ସ ଅଛି। ପାଖାପାଖି ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ଧୋନୀ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୯ରେ ନିଜର ଶେଷ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ଥିଲେ। ୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦କୁ ସେ ନିଜର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ୟାରିଅରରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *